Ajankohtaista

Rajaa hakua:

Jos yhteystiedoissa on virhe, ole hyvä ja lähetä korjauspyyntö yhteystietojen muutoslomakkeella.

Hakutulokset

269 kohdetta vastaa hakuasi.
Nimi Nimike Organisaatio Puhelin Lyhytnumero Huone Sähköpostiosoite
Aalto, Sanni Tutkijatohtori Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358408053847
4237
YAC 324.2 sanni.lh.aalto@jyu.fi
Aaltonen, Sari Tohtorikoulutettava Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358445662805
YAC 322.1 sari.a.aaltonen@jyu.fi
Abondano-Almeida, Diana Harjoittelija Bio- ja ympäristötieteiden laitos diana.d.abondano-almeida@jyu.fi
Ahonen, Juha Laboratoriomestari Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358504432354
2331
YAD 311.1 juha.t.ahonen@jyu.fi
Ahonen, Hanna Tohtorikoulutettava Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358408053898
2226
YAC 323.1 hanna.s.saarikoski@jyu.fi
Ala-Honkola, Outi Tutkijatohtori Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358400815674
outi.ala-honkola@jyu.fi
Alaoutinen, Liisa Harjoittelija Bio- ja ympäristötieteiden laitos liisa.a.alaoutinen@student.jyu.fi
Arola, Hanna Tohtorikoulutettava Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358408053934
4178
YAD 215.2 hanna.e.arola@jyu.fi
Avila, Piret Tohtorikoulutettava Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358408053886
2304
YAC 423.2 piret.avila@jyu.fi
BIOGASUP-projekti Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358400247690
5298
Bamford, Jaana Professori Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358505513708
2272
YAB 210.1 jaana.bamford@jyu.fi
Bayr, Suvi Tohtorikoulutettava Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358408053904
4226
YAD 214.1 suvi.bayr@jyu.fi
Boucelham, Mustapha Tekninen avustaja Bio- ja ympäristötieteiden laitos mustapha.boucelham@jyu.fi
Bourget, Lorraine Projektitutkija Bio- ja ympäristötieteiden laitos
Burdfield-Steel, Emily Tutkijatohtori Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358408054653
4653
YAC 420.1 emily.r.burdfield-steel@jyu.fi
Calhim, Sara Tutkijatohtori Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358408054689
4689
YAC 410 sara.calhim@jyu.fi
Cayol, Claire Tohtorikoulutettava Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358408054757
4567
YAC 422.1 claire.c.cayol@jyu.fi
Charge, Rémi Tutkijatohtori Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358408054686
3686
YAC 423.1 remi.r.charge@jyu.fi
Dadu, Elina Tohtorikoulutettava Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358408053901
5086
YAB 214.1 elina.dadu@jyu.fi
Devlin, Shawn Tutkijatohtori Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358408053854
4198
YAC 326.2 shawn.p.devlin@jyu.fi
Dickel, Franziska Tohtorikoulutettava Bio- ja ympäristötieteiden laitos franziska.f.dickel@jyu.fi
Donnini, Serena Tutkijatohtori Bio- ja ympäristötieteiden laitos serena.d.donnini@jyu.fi
Ercoli, Fabio Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358408053847
4237
YAC 324.2
Forbes, Kristian Tohtorikoulutettava Bio- ja ympäristötieteiden laitos kristian.m.forbes@student.jyu.fi
Fornelos Martins, Nadine Tutkijatohtori Bio- ja ympäristötieteiden laitos nadine.m.fornelos@jyu.fi
Freitak, Dalial Tutkijatohtori Bio- ja ympäristötieteiden laitos dalial.freitak@jyu.fi
Fromhage, Lutz Yliopistotutkija Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358404834256
4191
YAC 415.1 lutz.fromhage@jyu.fi
Galarza, Juan Yliopistotutkija Bio- ja ympäristötieteiden laitos YAC 423.1 juan.galarza@jyu.fi
Gilbert, Leona Yliopistonlehtori Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358408053859
4208
YAC 216.1 leona.k.gilbert@jyu.fi
Given, Cindy Tohtorikoulutettava Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358408053872
4253
YAC 421.1 cindy.j.given@jyu.fi