Ajankohtaista

Rajaa hakua:

Jos yhteystiedoissa on virhe, ole hyvä ja lähetä korjauspyyntö yhteystietojen muutoslomakkeella.

Hakutulokset

256 kohdetta vastaa hakuasi.
Nimi Nimike Organisaatio Puhelin Lyhytnumero Huone Sähköpostiosoite
Aalto, Sanni Tutkijatohtori Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358403573535
4224
YA A217.1 sanni.lh.aalto@jyu.fi
Aaltonen, Sari Tohtorikoulutettava Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358445662805
YA C322.1 sari.a.aaltonen@jyu.fi
Abondano Almeida, Diana Harjoittelija Bio- ja ympäristötieteiden laitos diana.abondano-almeida@jyu.fi
Ahinko, Mira Tohtorikoulutettava Bio- ja ympäristötieteiden laitos mira.m.k.ahinko@jyu.fi
Ahonen, Juha Laboratoriomestari Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358504432354
2331
YA A311.1 juha.t.ahonen@jyu.fi
Ambrosio Leal Dutra, Lara Tohtorikoulutettava Bio- ja ympäristötieteiden laitos lara.l.ambrosio-leal-dutra@student.jyu.fi
Antenucci, Lina Tohtorikoulutettava Bio- ja ympäristötieteiden laitos lina.antenucci@jyu.fi
Ashrafi, Roghaieh Tohtorikoulutettava Bio- ja ympäristötieteiden laitos roghaieh.ashrafi@jyu.fi
Avila, Piret Tohtorikoulutettava Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358408053886
2304
YA C423.2 piret.avila@jyu.fi
Blomster, Anna Harjoittelija Bio- ja ympäristötieteiden laitos
Boucelham, Mustapha Tekninen avustaja Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358408053851
4171
mustapha.boucelham@jyu.fi
Bruneaux, Matthieu Tutkijatohtori Bio- ja ympäristötieteiden laitos matthieu.d.bruneaux@jyu.fi
Burdfield-Steel, Emily Tutkijatohtori Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358408054653
4653
YA C420.1 emily.r.burdfield-steel@jyu.fi
Cheng, Holland Tutkimusprofessori Bio- ja ympäristötieteiden laitos
Chilman, Martin Harjoittelija Bio- ja ympäristötieteiden laitos martin.chilman@student.jyu.fi
Dadu, Elina Tutkijatohtori Bio- ja ympäristötieteiden laitos elina.dadu@jyu.fi
Daza Secco, Emmanuela Tohtorikoulutettava Bio- ja ympäristötieteiden laitos emmanuela.e.daza-secco@student.jyu.fi
De Freitas Almeida, Gabriel Tutkijatohtori Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358408053917
5090
YA B210.1 gabriel.m.almeida@jyu.fi
Donnini, Serena Tutkijatohtori Bio- ja ympäristötieteiden laitos serena.d.donnini@jyu.fi
Envall, Eero Tutkimusavustaja Bio- ja ympäristötieteiden laitos tapio.e.j.envall@student.jyu.fi
Eyvindson, Kyle Tutkijatohtori Bio- ja ympäristötieteiden laitos kyle.j.eyvindson@jyu.fi
Fromhage, Lutz Akatemiatutkija Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358404834256
4191
YA C415.1 lutz.fromhage@jyu.fi
Galarza, Juan Yliopistotutkija Bio- ja ympäristötieteiden laitos YA C423.1 juan.galarza@jyu.fi
Garg, Kunal Tohtorikoulutettava Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358408053317
3237
kunal.k.garg@jyu.fi
Gilbert, Leona Yliopistonlehtori Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358408053859
4208
YA C216.1 leona.k.gilbert@jyu.fi
Given, Cindy Tohtorikoulutettava Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358408053872
4253
YA C421.1 cindy.j.given@jyu.fi
Gopala Krishnan, Manoj Kumar Tohtorikoulutettava Bio- ja ympäristötieteiden laitos manoj.k.gopala-krishnan@jyu.fi
Gordon, Swanne Tutkijatohtori Bio- ja ympäristötieteiden laitos YA C426.1 swanne.gordon@jyu.fi
Gordon, David Tutkijatohtori Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358408054262
4264
YA C420.2 david.s.gordon@jyu.fi
Gu, Yufei Tohtorikoulutettava Bio- ja ympäristötieteiden laitos yufei.y.gu@jyu.fi