Ajankohtaista

Rajaa hakua:

Jos yhteystiedoissa on virhe, ole hyvä ja lähetä korjauspyyntö yhteystietojen muutoslomakkeella.

Hakutulokset

278 kohdetta vastaa hakuasi.
Nimi Nimike Organisaatio Puhelin Lyhytnumero Huone Sähköpostiosoite
Aalto, Sanni Tutkijatohtori Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358403573535
YA D217.1 sanni.lh.aalto@jyu.fi
Aaltonen, Sari Tohtorikoulutettava Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358445662805
YA C322.1 sari.a.aaltonen@jyu.fi
Ahinko, Mira Tohtorikoulutettava Bio- ja ympäristötieteiden laitos mira.m.k.ahinko@jyu.fi
Ahonen, Juha Laboratoriomestari Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358504432354
YA D311.1 juha.t.ahonen@jyu.fi
Ambrosio Leal Dutra, Lara Tohtorikoulutettava Bio- ja ympäristötieteiden laitos YA D214.1 lara.l.ambrosio-leal-dutra@student.jyu.fi
Antenucci, Lina Tohtorikoulutettava Bio- ja ympäristötieteiden laitos lina.antenucci@jyu.fi
Ashrafi, Roghaieh Tutkijatohtori Bio- ja ympäristötieteiden laitos roghaieh.ashrafi@jyu.fi
Boucelham, Mustapha Tekninen avustaja Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358408053851
mustapha.boucelham@jyu.fi
Bruneaux, Matthieu Tutkijatohtori Bio- ja ympäristötieteiden laitos matthieu.d.bruneaux@jyu.fi
Burdfield-Steel, Emily Tutkijatohtori Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358408054653
YA C420.1 emily.r.burdfield-steel@jyu.fi
Burgas Riera, Daniel Tutkijatohtori Bio- ja ympäristötieteiden laitos daniel.burgas@jyu.fi
Calhim, Sara Bio- ja ympäristötieteiden laitos sara.calhim@jyu.fi
Cheng, Holland Tutkimusprofessori Bio- ja ympäristötieteiden laitos holland.cheng@jyu.fi
Dadu, Elina Tutkijatohtori Bio- ja ympäristötieteiden laitos YA D217.1 elina.dadu@jyu.fi
De Freitas Almeida, Gabriel Tutkijatohtori Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358408053917
YA B210.1 gabriel.m.almeida@jyu.fi
Donnini, Serena Tutkijatohtori Bio- ja ympäristötieteiden laitos serena.d.donnini@jyu.fi
Elo, Merja Bio- ja ympäristötieteiden laitos merja.t.elo@jyu.fi
Eriksson, Andreas Tohtorikoulutettava Bio- ja ympäristötieteiden laitos andreas.n.m.eriksson@jyu.fi
Erämies, Sanni Tutkimusavustaja Bio- ja ympäristötieteiden laitos sanni.k.eramies@student.jyu.fi
Eyvindson, Kyle Tutkijatohtori Bio- ja ympäristötieteiden laitos kyle.j.eyvindson@jyu.fi
Fromhage, Lutz Akatemiatutkija Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358404834256
YA C415.1 lutz.fromhage@jyu.fi
Galarza, Juan Yliopistotutkija Bio- ja ympäristötieteiden laitos YA C423.1 juan.galarza@jyu.fi
Garg, Kunal Tohtorikoulutettava Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358408053317
kunal.k.garg@jyu.fi
Gilbert, Leona Yliopistonlehtori Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358408053859
YA C216.1 leona.k.gilbert@jyu.fi
Given, Cindy Tohtorikoulutettava Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358408053872
YA C421.1 cindy.j.given@jyu.fi
Gopala Krishnan, Manoj Tohtorikoulutettava Bio- ja ympäristötieteiden laitos manoj.k.gopala-krishnan@jyu.fi
Gordon, Swanne Tutkijatohtori Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358401923479
YA C426.1 swanne.gordon@jyu.fi
Gordon, David Tutkijatohtori Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358408054262
YA C420.2 david.s.gordon@jyu.fi
Green, Hannah Tutkijatohtori Bio- ja ympäristötieteiden laitos hannah.j.green@jyu.fi
Gu, Yufei Tohtorikoulutettava Bio- ja ympäristötieteiden laitos YA D213.1 yufei.y.gu@jyu.fi