Ajankohtaista

Rajaa hakua:

Jos yhteystiedoissa on virhe, ole hyvä ja lähetä korjauspyyntö yhteystietojen muutoslomakkeella.

Hakutulokset

250 kohdetta vastaa hakuasi.
Nimi Nimike Organisaatio Puhelin Lyhytnumero Huone Sähköpostiosoite
Aalto, Sanni Tutkijatohtori Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358408053847
4237
YAC 324.2 sanni.lh.aalto@jyu.fi
Aaltonen, Sari Tohtorikoulutettava Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358445662805
YAC 322.1 sari.a.aaltonen@jyu.fi
Agar, David Tuntiopettaja Bio- ja ympäristötieteiden laitos david.a.agar@jyu.fi
Ahonen, Juha Laboratoriomestari Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358504432354
2331
YAD 311.1 juha.t.ahonen@jyu.fi
Ambrosio Leal Dutra, Lara Tohtorikoulutettava Bio- ja ympäristötieteiden laitos lara.l.ambrosio-leal-dutra@student.jyu.fi
Antenucci, Lina Tohtorikoulutettava Bio- ja ympäristötieteiden laitos lina.antenucci@jyu.fi
Ashrafi, Roghaieh Tohtorikoulutettava Bio- ja ympäristötieteiden laitos roghaieh.ashrafi@jyu.fi
Avila, Piret Tohtorikoulutettava Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358408053886
2304
YAC 423.2 piret.avila@jyu.fi
Bamford, Jaana Professori Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358505513708
2272
YAB 210.1 jaana.bamford@jyu.fi
Blomster, Anna Harjoittelija Bio- ja ympäristötieteiden laitos anna.k.blomster@student.jyu.fi
Boucelham, Mustapha Tekninen avustaja Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358408053851
4171
mustapha.boucelham@jyu.fi
Bruneaux, Matthieu Tutkijatohtori Bio- ja ympäristötieteiden laitos matthieu.d.bruneaux@jyu.fi
Burdfield-Steel, Emily Tutkijatohtori Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358408054653
4653
YAC 420.1 emily.r.burdfield-steel@jyu.fi
Cheng, Holland Tutkimusprofessori Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358408054747
4747
Chilman, Martin Harjoittelija Bio- ja ympäristötieteiden laitos martin.chilman@student.jyu.fi
De Bona, Sebastiano Tohtorikoulutettava Bio- ja ympäristötieteiden laitos sebastiano.s.debona@jyu.fi
De Freitas Almeida, Gabriel Tutkijatohtori Bio- ja ympäristötieteiden laitos gabriel.m.almeida@jyu.fi
Donnini, Serena Tutkijatohtori Bio- ja ympäristötieteiden laitos serena.d.donnini@jyu.fi
Envall, Eero Tutkimusavustaja Bio- ja ympäristötieteiden laitos tapio.e.j.envall@student.jyu.fi
Eyvindson, Kyle Tutkijatohtori Bio- ja ympäristötieteiden laitos kyle.j.eyvindson@jyu.fi
Fromhage, Lutz Akatemiatutkija Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358404834256
4191
YAC 415.1 lutz.fromhage@jyu.fi
Galarza, Juan Yliopistotutkija Bio- ja ympäristötieteiden laitos YAC 423.1 juan.galarza@jyu.fi
Garg, Kunal Projektitutkija Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358408053317
3237
kunal.k.garg@jyu.fi
Gilbert, Leona Yliopistonlehtori Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358408053859
4208
YAC 216.1 leona.k.gilbert@jyu.fi
Given, Cindy Tohtorikoulutettava Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358408053872
4253
YAC 421.1 cindy.j.given@jyu.fi
Gordon, Swanne Tutkijatohtori Bio- ja ympäristötieteiden laitos YAC 426.1 swanne.gordon@jyu.fi
Gordon, David Tutkijatohtori Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358408054262
4264
YAC 420.2 david.s.gordon@jyu.fi
Gu, Yufei Tohtorikoulutettava Bio- ja ympäristötieteiden laitos yufei.y.gu@jyu.fi
Haapakoski, Marko Tutkijatohtori Bio- ja ympäristötieteiden laitos marko.j.haapakoski@jyu.fi
Haataja, Tatu Tutkijatohtori Bio- ja ympäristötieteiden laitos tatu.j.k.haataja@jyu.fi