Ajankohtaista

Rajaa hakua:

Jos yhteystiedoissa on virhe, ole hyvä ja lähetä korjauspyyntö yhteystietojen muutoslomakkeella.

Hakutulokset

90 kohdetta vastaa hakuasi.
Nimi Nimike Organisaatio Puhelin Lyhytnumero Huone Sähköpostiosoite
Aittola, Tapio Professori Kasvatustieteiden laitos +358408053637
7667
RUU A320 tapio.s.i.aittola@jyu.fi
Alasuutari, Maarit Professori Kasvatustieteiden laitos +358408053513
3513
RUU C322 maarit.alasuutari@jyu.fi
Aro, Mikko Professori Kasvatustieteiden laitos +358408053632
7754
RUU A236 mikko.t.aro@jyu.fi
Björn, Piia Tuntiopettaja Kasvatustieteiden laitos piia.bjorn@jyu.fi
Böök, Marja Leena Yliopistonlehtori Kasvatustieteiden laitos +358408054521
4521
RUU C340.1 marja.leena.book@jyu.fi
Collin, Kaija Yliopistotutkija Kasvatustieteiden laitos +358400248058
7675
RUU B324.2 kaija.m.collin@jyu.fi
Dahlström, Auli Yliopistonopettaja Kasvatustieteiden laitos auli.dahlstrom@jyu.fi
Eerola-Pennanen, Paula Lehtori Kasvatustieteiden laitos +358408054022
7773
RUU C334.1 paula.v.t.eerola-pennanen@jyu.fi
Eteläpelto, Anneli Professori Kasvatustieteiden laitos +358405755490
7669
RUU D437 anneli.etelapelto@jyu.fi
Forsman, Panu Tohtorikoulutettava Kasvatustieteiden laitos +358408053298
3298
RUU B320.1 panu.forsman@jyu.fi
Green, Crystal Tohtorikoulutettava Kasvatustieteiden laitos RUU B341.1 crystal.green@jyu.fi
Halttunen, Leena Yliopistonopettaja Kasvatustieteiden laitos +358504413677
7686
RUU D423.8 leena.halttunen@jyu.fi
Havela-Jokinen, Jenni Suunnittelija Kasvatustieteiden laitos +358400247410
7611
RUU D423.10 jenni.havela-jokinen@jyu.fi
Heiskanen, Noora Tohtorikoulutettava Kasvatustieteiden laitos +358408053248
3248
RUU C335.2 noora.j.heiskanen@jyu.fi
Herranen, Sanna Projektitutkija Kasvatustieteiden laitos +358408053639
7681
RUU B324 sanna.m.herranen@jyu.fi
Hollström, Johanna Harjoittelija Kasvatustieteiden laitos johanna.k.hollstrom@student.jyu.fi
Honkasilta, Juho Yliopistonopettaja Kasvatustieteiden laitos +358408053634
5277
RUU D423.1 juho.honkasilta@jyu.fi
Häkkinen, Marita Tuntiopettaja Kasvatustieteiden laitos marita.h.hakkinen@student.jyu.fi
Hännikäinen, Maritta Professori Kasvatustieteiden laitos +358408054023
7757
RUU C338 maritta.hannikainen@jyu.fi
Hökkä, Päivi Yliopistotutkija Kasvatustieteiden laitos +358408053640
7685
RUU D422.4 paivi.hokka@jyu.fi
Jäppinen, Aini-Kristiina Professori Kasvatustieteiden laitos +358408054253
3226
RUU D436 aini-kristiina.jappinen@jyu.fi
Kainulainen, Johanna Yliopistonopettaja Kasvatustieteiden laitos +358405233913
7718
RUU D222.11 johanna.kainulainen@jyu.fi
Kakkuri, Irma Lehtori Kasvatustieteiden laitos +358408053623
7631
RUU D323.4 irma.a.kakkuri@jyu.fi
Karhu, Anne Projektitutkija Kasvatustieteiden laitos anne.j.karhu@jyu.fi
Kautto-Knape, Erja Yliopistonopettaja Kasvatustieteiden laitos +358408053625
7639
RUU D222.4 erja.k.kautto-knape@jyu.fi
Kiili, Carita Tutkijatohtori Kasvatustieteiden laitos +358408053641
7677
RUU B341.3 carita.kiili@jyu.fi
Koivula, Merja Tutkijatohtori Kasvatustieteiden laitos +358408054657
4657
RUU C340.2 merja.e.koivula@jyu.fi
Koponen, Tuire Yliopistotutkija Kasvatustieteiden laitos +358408054629
4629
RUU A233.3 tuire.k.koponen@jyu.fi
Koskinen, Maarit Yliopistonopettaja Kasvatustieteiden laitos +358408054246
3234
RUU C3 maarit.g.koskinen@jyu.fi
Kuorelahti, Matti Lehtori Kasvatustieteiden laitos +358407442797
3655
RUU C240.1 matti.kuorelahti@jyu.fi