Ajankohtaista

Rajaa hakua:

Jos yhteystiedoissa on virhe, ole hyvä ja lähetä korjauspyyntö yhteystietojen muutoslomakkeella.

Hakutulokset

106 kohdetta vastaa hakuasi.
Nimi Nimike Organisaatio Puhelin Lyhytnumero Huone Sähköpostiosoite
Aittola, Tapio Professori Kasvatustieteiden laitos tapio.s.i.aittola@jyu.fi
Alakärppä, Outi Projektitutkija Kasvatustieteiden laitos +358408054827
outi.j.alakarppa@jyu.fi
Alanen, Leena Kasvatustieteiden laitos leena.m.alanen@jyu.fi
Alasuutari, Maarit Professori Kasvatustieteiden laitos +358408053513
RUU C322 maarit.alasuutari@jyu.fi
Alaverdyan, Vahan Projektisihteeri Kasvatustieteiden laitos vahan.a.alaverdyan@student.jyu.fi
Aro, Mikko Professori Kasvatustieteiden laitos +358408053632
RUU A236 mikko.t.aro@jyu.fi
Arvio, Ville Tuntiopettaja (sivut.) Kasvatustieteiden laitos ville.j.arvio@student.jyu.fi
Böök, Marja Leena Yliopistonlehtori Kasvatustieteiden laitos +358408054521
RUU C340.1 marja.leena.book@jyu.fi
Collin, Kaija Yliopistotutkija Kasvatustieteiden laitos +358400248058
RUU B324.2 kaija.m.collin@jyu.fi
Dahlström, Auli Tuntiopettaja (sivut.) Kasvatustieteiden laitos RUU D224.4 auli.dahlstrom@jyu.fi
Eerola-Pennanen, Paula Lehtori Kasvatustieteiden laitos +358408054022
RUU C334.1 paula.v.t.eerola-pennanen@jyu.fi
Eklund, Kenneth Tutkijatohtori Kasvatustieteiden laitos +358408053483
Kärki6 Ab353.1 kenneth.m.eklund@jyu.fi
Eteläpelto, Tuomas Tutkimusavustaja Kasvatustieteiden laitos +358408054734
tuomas.t.etelapelto@student.jyu.fi
Eteläpelto, Anneli Professori Kasvatustieteiden laitos +358405755490
RUU D437 anneli.etelapelto@jyu.fi
Forsman, Panu Yliopistonopettaja Kasvatustieteiden laitos +358408053298
RUU D423.8 panu.forsman@jyu.fi
Granbom-Herranen, Liisa Kasvatustieteiden laitos liisa.granbom-herranen@jyu.fi
Green, Crystal Tohtorikoulutettava Kasvatustieteiden laitos RUU B341.1 crystal.green@jyu.fi
Halttunen, Leena Yliopistonopettaja Kasvatustieteiden laitos +358504413677
RUU C240.1 leena.halttunen@jyu.fi
Hautala, Paula Projektitutkija Kasvatustieteiden laitos RUU C335.2 paula.j.hautala@jyu.fi
Havela-Jokinen, Jenni Suunnittelija Kasvatustieteiden laitos +358400247410
RUU D423.10 jenni.havela-jokinen@jyu.fi
Heikkilä, Riikka Tutkijatohtori Kasvatustieteiden laitos +358408053884
riikka.heikkila@jyu.fi
Heiskanen, Noora Tohtorikoulutettava Kasvatustieteiden laitos +358408053248
RUU C335.2 noora.j.heiskanen@jyu.fi
Huttunen, Jouko Kasvatustieteiden laitos jouko.e.huttunen@jyu.fi
Hämäläinen, Raija Professori Kasvatustieteiden laitos +358407442611
RUU A334 raija.h.hamalainen@jyu.fi
Hännikäinen, Maritta Professori Kasvatustieteiden laitos +358456519616
maritta.hannikainen@jyu.fi
Hökkä, Päivi Projektitutkija Kasvatustieteiden laitos +358408053640
RUU D422.4 paivi.hokka@jyu.fi
Jäppinen, Aini-Kristiina Professori Kasvatustieteiden laitos +358408054253
RUU D436 aini-kristiina.jappinen@jyu.fi
Kainulainen, Johanna Yliopistonopettaja Kasvatustieteiden laitos +358405233913
RUU D222.11 johanna.kainulainen@jyu.fi
Kalliokoski, Joonas Harjoittelija Kasvatustieteiden laitos joonas.i.kalliokoski@student.jyu.fi
Kauppinen, Anni Projektitutkija Kasvatustieteiden laitos anni.h.kauppinen@jyu.fi