Ajankohtaista

Rajaa hakua:

Jos yhteystiedoissa on virhe, ole hyvä ja lähetä korjauspyyntö yhteystietojen muutoslomakkeella.

Hakutulokset

105 kohdetta vastaa hakuasi.
Nimi Nimike Organisaatio Puhelin Lyhytnumero Huone Sähköpostiosoite
Aittola, Tapio Professori Kasvatustieteiden laitos +358408053637
7667
VIV 488 tapio.aittola@edu.jyu.fi
Alasuutari, Maarit Yliopistotutkija Kasvatustieteiden laitos +358408053513
3513
VIV 377 maarit.alasuutari@jyu.fi
Alava, Jukka Tuntiopettaja Kasvatustieteiden laitos +358407380134
7897
AgD 311.1 jukka.alava@jyu.fi
Aro, Mikko Professori Kasvatustieteiden laitos +358408053632
7754
VIV 427 mikko.t.aro@jyu.fi
Biskop, Kirsi Tohtorikoulutettava Kasvatustieteiden laitos +358408054038
5119
VIV 356 kirsi.biskop@jyu.fi
Böök, Marja Leena Yliopistonlehtori Kasvatustieteiden laitos +358408054521
4521
VIV 472 marja.leena.book@jyu.fi
Collin, Kaija Yliopistotutkija Kasvatustieteiden laitos +358400248058
7675
VIV 475 kaija.m.collin@jyu.fi
Eerola-Pennanen, Paula Lehtori Kasvatustieteiden laitos +358408054022
7773
VIV 357.4 paula.v.t.eerola-pennanen@jyu.fi
Eteläpelto, Anneli Professori Kasvatustieteiden laitos +358405755490
7669
VIV 480 anneli.etelapelto@jyu.fi
Forsman, Panu Tohtorikoulutettava Kasvatustieteiden laitos panu.forsman@jyu.fi
Granbom-Herranen, Liisa Tutkijatohtori Kasvatustieteiden laitos +358408053652
5285
VIV 484 liisa.granbom-herranen@jyu.fi
Green, Crystal Tohtorikoulutettava Kasvatustieteiden laitos VIV 489 crystal.green@jyu.fi
Halttunen, Leena Yliopistonopettaja Kasvatustieteiden laitos +358504413677
7686
AgD 312.2 leena.halttunen@jyu.fi
Havela-Jokinen, Jenni Suunnittelija Kasvatustieteiden laitos AgD 312.3 jenni.p.havela-jokinen@jyu.fi
Helin, Jouni Tutkimusavustaja Kasvatustieteiden laitos jouni.t.helin@student.jyu.fi
Herranen, Sanna Projektitutkija Kasvatustieteiden laitos +358408053639
7681
VIV 487 sanna.m.herranen@jyu.fi
Honkasilta, Juho Tohtorikoulutettava Kasvatustieteiden laitos +358408053634
5277
VIV 411 juho.m.honkasilta@jyu.fi
Hännikäinen, Maritta Professori Kasvatustieteiden laitos +358408054023
7757
VIV 378 maritta.hannikainen@jyu.fi
Hökkä, Päivi Projektitutkija Kasvatustieteiden laitos +358408053640
7685
VIV 481 paivi.hokka@jyu.fi
Kainulainen, Johanna Yliopistonopettaja Kasvatustieteiden laitos +358405233913
7718
VIV 514 johanna.kainulainen@jyu.fi
Kakkuri, Irma Lehtori Kasvatustieteiden laitos +358408053623
7631
VIV 414 irma.kakkuri@edu.jyu.fi
Kananen, Päivi Projektipäällikkö Kasvatustieteiden laitos +358504432350
7613
AgD 312.4 paivi.kananen@jyu.fi
Kanervio, Joni Tekninen avustaja Kasvatustieteiden laitos joni.p.kanervio@jyu.fi
Kanervio, Pekka Tutkijatohtori Kasvatustieteiden laitos +358400247422
7629
AgD 313.1 pekka.kanervio@jyu.fi
Kari, Jonna-Maaria Suunnittelija Kasvatustieteiden laitos +358400247410
7611
AgD 312.3 jonna.kari@jyu.fi
Kautto-Knape, Erja Yliopistonopettaja Kasvatustieteiden laitos +358408053625
7639
VIV 415 erja.kautto-knape@edu.jyu.fi
Kiili, Carita Tutkijatohtori Kasvatustieteiden laitos +358408053641
7677
VIV 476 carita.kiili@jyu.fi
Koivula, Merja Tutkijatohtori Kasvatustieteiden laitos +358408054657
4657
VIV 357.3 merja.koivula@edu.jyu.fi
Kokko, Tiina Projektitutkija Kasvatustieteiden laitos +358408054665
4665
VIV 449 tiina.kokko@jyu.fi
Koskinen, Maarit Tohtorikoulutettava Kasvatustieteiden laitos +358408054246
3234
VIV 474 maarit.g.koskinen@jyu.fi