Ajankohtaista

Rajaa hakua:

Jos yhteystiedoissa on virhe, ole hyvä ja lähetä korjauspyyntö yhteystietojen muutoslomakkeella.

Hakutulokset

39 kohdetta vastaa hakuasi.
Nimi Nimike Organisaatio Puhelin Lyhytnumero Huone Sähköpostiosoite
Ala-Ruona, Esa Yliopistotutkija Musiikin laitos +358408054297
7342
M 213 esa.ala-ruona@jyu.fi
Alluri, Vinoo Tutkijatohtori Musiikin laitos vinoo.alluri@campus.jyu.fi
Asikainen, Matti Lehtori Musiikin laitos +358408054299
7344
Musiikkikampus 210 matti.asikainen@campus.jyu.fi
Bagdasarov, Aleksandr Lehtori Musiikin laitos +358408054300
7349
Musiikkikampus 208 aleksandr.a.bagdasarov@jyu.fi
Burger, Birgitta Tutkijatohtori Musiikin laitos +358408054301
7347
M 203 birgitta.burger@jyu.fi
Burunat Perez, Iballa Tohtorikoulutettava Musiikin laitos +358408054305
7361
M 210 iballa.burunat@jyu.fi
Carlson, Emily Tohtorikoulutettava Musiikin laitos +358408054323
7335
M 203 emily.j.carlson@jyu.fi
Erkkilä, Jaakko Professori Musiikin laitos +358400542395
7351
M 214 jaakko.erkkila@jyu.fi
Fysioterapeutti Musiikin laitos +358400247993
6044
M 211
Hakkarainen, Heikki Tuntiopettaja Musiikin laitos heikki.hakkarainen@jyu.fi
Hartmann, Martin Tohtorikoulutettava Musiikin laitos +358408054311
5261
M 210 martin.hartmann@jyu.fi
Huovinen, Erkki Professori Musiikin laitos +358408054298
5265
M 312 erkki.s.huovinen@jyu.fi
Kekäläinen, Janne Projektipäällikkö Musiikin laitos +358408053267
3267
M 315 janne.kekalainen@jyu.fi
Kilpelä, Virpi Lehtori Musiikin laitos +358408054307
7356
Musiikkikampus 206 virpi.p.kilpela@jyu.fi
Kliuchko, Marina Projektitutkija Musiikin laitos marina.s.kliuchko@jyu.fi
Koskimäki, Jouni Lehtori Musiikin laitos +358408054308
7338
M 317 jouni.koskimaki@jyu.fi
Kosonen, Erja Lehtori Musiikin laitos +358503767017
7350
M 304 erja.kosonen@jyu.fi
Lindroth, Signe Lehtori Musiikin laitos +358408054309
7355
Musiikkikampus 213 signe.lindroth@campus.jyu.fi
Louhivuori, Jukka Professori Musiikin laitos +358408054310
7337
M 316 jukka.louhivuori@campus.jyu.fi
Luck, Geoffrey Yliopistotutkija Musiikin laitos +358505762286
7364
AgC 411.3 geoff.luck@jyu.fi
Musiikkiterapian tutk.klinikka Musiikin laitos +358408054313
4451
M 009
Musiikkiterapian tutk.klinikka Musiikin laitos +358408054312
4450
M 006
Myllykoski, Mikko Yliopistonopettaja Musiikin laitos +358408054454
7367
M 318 mikko.myllykoski@campus.jyu.fi
Peltola, Henna-Riikka Tohtorikoulutettava, Tuntiopettaja (sivut.) Musiikin laitos +358503854857
5289
M 210 henna-riikka.a.peltola@jyu.fi
Peltomaa, Antti Suunnittelija Musiikin laitos ilanpe@jyu.fi
Putkinen, Vesa Tutkijatohtori Musiikin laitos vesa.j.putkinen@jyu.fi
Pöyhönen, Markku Suunnittelija Musiikin laitos +358405707007
7357
M 211 markku.i.poyhonen@jyu.fi
Rautio, Riitta Lehtori Musiikin laitos +358408054315
7334
M 302 riitta.a.rautio@jyu.fi
Saarikallio, Suvi Akatemiatutkija Musiikin laitos +358505361900
7345
M 208 suvi.saarikallio@jyu.fi
Schäfer, Katharina Tohtorikoulutettava Musiikin laitos +358408054841
4841
M 203 katharina.schafer@jyu.fi