Ajankohtaista

Rajaa hakua:

Jos yhteystiedoissa on virhe, ole hyvä ja lähetä korjauspyyntö yhteystietojen muutoslomakkeella.

Hakutulokset

32 kohdetta vastaa hakuasi.
Nimi Nimike Organisaatio Puhelin Lyhytnumero Huone Sähköpostiosoite
Aho, Marko Yliopistotutkija Musiikin laitos +358408054311
5261
M 313 marko.a.aho@jyu.fi
Ala-Ruona, Esa Yliopistotutkija Musiikin laitos +358408054297
7342
M 213 esa.ala-ruona@jyu.fi
Asikainen, Matti Lehtori Musiikin laitos +358408054299
7344
Musiikkikampus 210 matti.asikainen@campus.jyu.fi
Bagdasarov, Aleksandr Lehtori Musiikin laitos +358408054300
7349
Musiikkikampus 208 aleksandr.a.bagdasarov@jyu.fi
Benedek, Monika Tohtorikoulutettava Musiikin laitos monika.m.benedek@jyu.fi
Burger, Birgitta Tutkijatohtori Musiikin laitos +358408054301
7347
M 203 birgitta.burger@jyu.fi
Burunat Perez, Iballa Tohtorikoulutettava Musiikin laitos +358408054305
7361
M 210 iballa.burunat@jyu.fi
Ellison, David Tutkimusavustaja Musiikin laitos david.l.ellison@student.jyu.fi
Erkkilä, Jaakko Professori Musiikin laitos +358400542395
7351
M 214 jaakko.erkkila@jyu.fi
Fysioterapeutti Musiikin laitos +358400247993
6044
M 211
Huovinen, Erkki Yliopistotutkija Musiikin laitos +358408054298
5265
M 312 erkki.s.huovinen@jyu.fi
Kilpelä, Virpi Lehtori Musiikin laitos +358408054307
7356
Musiikkikampus 206 virpi.p.kilpela@jyu.fi
Koskimäki, Jouni Lehtori Musiikin laitos +358408054308
7338
M 317 jouni.koskimaki@jyu.fi
Kosonen, Erja Lehtori Musiikin laitos +358503767017
7350
M 304 erja.kosonen@jyu.fi
Lartillot-Nakamura, Olivier Akatemiatutkija Musiikin laitos +358405677939
7346
M 201 olivier.lartillot@jyu.fi
Leimu, Mikko Tutkimusavustaja Musiikin laitos +358400247472
7375
M 311 mikko.leimu@jyu.fi
Lindroth, Signe Lehtori Musiikin laitos +358408054309
7355
Musiikkikampus 213 signe.lindroth@campus.jyu.fi
Louhivuori, Jukka Professori Musiikin laitos +358408054310
7337
M 316 jukka.louhivuori@campus.jyu.fi
Musiikkiterapian tutk.klinikka Musiikin laitos +358408054313
4451
M 009
Musiikkiterapian tutk.klinikka Musiikin laitos +358408054312
4450
M 006
Myllykoski, Mikko Yliopistonopettaja Musiikin laitos +358408054454
7367
M 318 mikko.myllykoski@campus.jyu.fi
Paananen-Vitikka, Pirkko Yliopistotutkija Musiikin laitos +358408054314
7336
M 315 pirkko.a.paananen@jyu.fi
Peltola, Henna-Riikka Tohtorikoulutettava Musiikin laitos +358503854857
5289
M 210 henna-riikka.a.peltola@jyu.fi
Pöyhönen, Markku Suunnittelija Musiikin laitos +358405707007
7357
M 211 markku.i.poyhonen@jyu.fi
Rautio, Riitta Lehtori Musiikin laitos +358408054315
7334
M 302 riitta.a.rautio@jyu.fi
Saarikallio, Suvi Akatemiatutkija Musiikin laitos +358505361900
7345
M 208 suvi.saarikallio@jyu.fi
Telefax, Musiikin laitos Musiikin laitos +35814617420
M 310
Thompson, Marc Yliopistonlehtori Musiikin laitos +358408054321
5263
M 202 marc.thompson@jyu.fi
Toivanen, Pekka Lehtori Musiikin laitos +358408054322
7352
M 303 pekka.k.toivanen@jyu.fi
Toiviainen, Petri Akatemiaprofessori Musiikin laitos +358503541753
7353
M 212 petri.toiviainen@jyu.fi