Ajankohtaista

Rajaa hakua:

Jos yhteystiedoissa on virhe, ole hyvä ja lähetä korjauspyyntö yhteystietojen muutoslomakkeella.

Hakutulokset

43 kohdetta vastaa hakuasi.
Nimi Nimike Organisaatio Puhelin Lyhytnumero Huone Sähköpostiosoite
Ahola, Sari Tutkimuskoordinaattori Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053009
3533
ILO 206 sari.ahola@jyu.fi
Ahtonen, Suci Rahayuningsih Toimistosihteeri Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053003
3525
ILO 212 suci.ahtonen@jyu.fi
Alila, Jaana Eveliina Tutkimusavustaja Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053025
3557
ILO 144 jaana.alila@jyu.fi
Haapakangas, Eeva-Leena Tutkimusavustaja Soveltavan kielentutkimuksen keskus eeva-leena.e-l.haapakangas@jyu.fi
Halonen, Mia Tutkija Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053002
3524
ILO 201 mia.m.halonen@jyu.fi
Hirvelä, Tuija Projektitutkija Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053022
3548
ILO 200 tuija.hirvela@jyu.fi
Huhta, Ari Professori Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053014
3539
ILO 208 ari.huhta@jyu.fi
Härmälä, Marita Tutkija Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408054478
4478
ILO 235 marita.harmala@jyu.fi
Jakonen, Teppo Tohtorikoulutettava Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408054916
4916
ILO 232 teppo.jakonen@jyu.fi
Kangasvieri, Teija Tutkimuskoordinaattori Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053017
3543
ILO 203 teija.kangasvieri@jyu.fi
Khushik, Ghulam Tutkimusavustaja Soveltavan kielentutkimuksen keskus ghulam.a.khushik@jyu.fi
Laakkonen, Ilona Suunnittelija Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053004
3526
VIV 276 ilona.laakkonen@jyu.fi
Laihonen, Petteri Tutkijatohtori Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053838
5084
ILO 233 petteri.laihonen@jyu.fi
Lammervo, Tiina Tutkimuskoordinaattori Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408054479
4479
ILO 206 tiina.lammervo@jyu.fi
Lampinen, Sinikka Osastosihteeri Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053000
3520
ILO 232 sinikka.lampinen@jyu.fi
Lappalainen, Maija Suunnittelija Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053020
3546
ILO 232 maija.j.lappalainen@jyu.fi
Leontjev, Dmitri Tohtorikoulutettava Soveltavan kielentutkimuksen keskus dmitri.leontjev@jyu.fi
Löytynoja, Heidi Projektitutkija Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408054643
4643
heidi.k.loytynoja@jyu.fi
Maijanen, Ari Suunnittelija Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053006
3529
ILO 237 ari.maijanen@campus.jyu.fi
Malinen, Niina Tutkimusavustaja Soveltavan kielentutkimuksen keskus niina.e.malinen@student.jyu.fi
Monitoimikonehuone Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053026
ILO 221
Neittaanmäki, Reeta Projektitutkija Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053007
3530
ILO 200 reeta.m.neittaanmaki@jyu.fi
Nikula, Tarja Professori Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358405565877
3522
ILO 211 tarja.nikula@jyu.fi
O Laoire, Muiris Professori Soveltavan kielentutkimuksen keskus
Ohranen, Sari Projektitutkija Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358400616546
5291
ILO 144 sari.ohranen@jyu.fi
Olkkonen, Sanna Tohtorikoulutettava Soveltavan kielentutkimuksen keskus sanna.olkkonen@jyu.fi
Parkkonen, Heikki Sovellussuunnittelija Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408054724
3724
ILO 237 heikki.a.parkkonen@jyu.fi
Pöyhönen, Sari Professori Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358400248057
3535
ILO 210 sari.h.poyhonen@jyu.fi
Rynkänen, Tatjana Tutkijatohtori Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053012
3537
ILO 233 tatjana.rynkanen@jyu.fi
Saarinen, Taina Yliopistotutkija Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358400247970
3532
ILO 205 taina.m.saarinen@jyu.fi