Ajankohtaista

Rajaa hakua:

Jos yhteystiedoissa on virhe, ole hyvä ja lähetä korjauspyyntö yhteystietojen muutoslomakkeella.

Hakutulokset

40 kohdetta vastaa hakuasi.
Nimi Nimike Organisaatio Puhelin Lyhytnumero Huone Sähköpostiosoite
Ahola, Sari Tutkimuskoordinaattori Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053009
3533
Ag C532.3 sari.ahola@jyu.fi
Ahtonen, Suci Rahayuningsih Toimistosihteeri Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053003
3525
Ag C532.2 suci.ahtonen@jyu.fi
Alatalo, Satu Tutkimusavustaja Soveltavan kielentutkimuksen keskus satu.j.e.alatalo@student.jyu.fi
Grubb, Lindsay Yliopistotutkija Soveltavan kielentutkimuksen keskus
Haapakangas, Eeva-Leena Projektitutkija Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053731
3731
Ag C517.3 eeva-leena.e-l.haapakangas@jyu.fi
Halonen, Mia Yliopistotutkija Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053002
3524
Ag C518.2 mia.m.halonen@jyu.fi
Hiippala, Tuomo Tutkijatohtori Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053965
2965
Ag D322.3 tuomo.hiippala@jyu.fi
Hirvelä, Tuija Projektitutkija Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053022
3548
Ag C534.1 tuija.hirvela@jyu.fi
Huhta, Ari Professori Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053014
3539
Ag C515.2 ari.huhta@jyu.fi
Jaatinen, Jere Tutkimusavustaja Soveltavan kielentutkimuksen keskus jere.p.jaatinen@jyu.fi
Kangasvieri, Teija Tutkimuskoordinaattori Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053017
3543
Ag C517.2 teija.kangasvieri@jyu.fi
Kapanen, Iivo Sovellussuunnittelija Soveltavan kielentutkimuksen keskus iivo.m.kapanen@jyu.fi
Kotkavuori, Ella Tutkimusavustaja Soveltavan kielentutkimuksen keskus ella.h.e.kotkavuori@student.jyu.fi
Kyckling, Erja Tutkimusavustaja Soveltavan kielentutkimuksen keskus erja.p.kyckling@student.jyu.fi
Laihonen, Petteri Akatemiatutkija Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053838
5084
Ag C516.2 petteri.laihonen@jyu.fi
Lampinen, Sinikka Osastosihteeri Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053000
3520
Ag C519.2 sinikka.lampinen@jyu.fi
Lampén, Nina Tutkimusavustaja Soveltavan kielentutkimuksen keskus nina.k.lampen@jyu.fi
Lappalainen, Maija Suunnittelija Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053020
3546
Ag C519.2 maija.j.lappalainen@jyu.fi
Leontjev, Dmitri Tutkijatohtori Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408054500
4550
dmitri.leontjev@jyu.fi
Leskinen, Hanna Tutkimusavustaja Soveltavan kielentutkimuksen keskus hanna.m.leskinen@student.jyu.fi
Maijanen, Ari Suunnittelija Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053006
3529
Ag C531.3 ari.o.maijanen@jyu.fi
Malinen, Niina Projektitutkija Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053099
3099
Ag C532.3 niina.e.malinen@jyu.fi
Miettinen, Nelli Projektitutkija Soveltavan kielentutkimuksen keskus nelli.p.miettinen@jyu.fi
Määttä, Veli-Matti Tutkimusavustaja Soveltavan kielentutkimuksen keskus vemaatta@jyu.fi
Neittaanmäki, Reeta Projektitutkija Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053007
3530
Ag C534.2 reeta.m.neittaanmaki@jyu.fi
Nieminen, Lea Tutkimuskoordinaattori Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053001
3523
Ag B422.2 lea.s.m.nieminen@jyu.fi
Nikula-Jäntti, Tarja Professori Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358405565877
3522
Ag C519.4 tarja.nikula@jyu.fi
Ohranen, Sari Projektitutkija Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358400616546
5291
Ag C531.2 sari.ohranen@jyu.fi
Pöyhönen, Sari Professori Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358400248057
3535
Ag C518.3 sari.h.poyhonen@jyu.fi
Richardson, Ulla Professori Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358400247398
2893
Ag B421.2 ulla.a.richardson@jyu.fi