Ajankohtaista

Rajaa hakua:

Jos yhteystiedoissa on virhe, ole hyvä ja lähetä korjauspyyntö yhteystietojen muutoslomakkeella.

Hakutulokset

42 kohdetta vastaa hakuasi.
Nimi Nimike Organisaatio Puhelin Lyhytnumero Huone Sähköpostiosoite
Ahola, Sari Tutkimuskoordinaattori Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053009
Ag C532.3 sari.ahola@jyu.fi
Ahtonen, Suci Rahayuningsih Toimistosihteeri Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053003
Ag C532.2 suci.ahtonen@jyu.fi
Bogdanoff, Minna Projektitutkija Soveltavan kielentutkimuksen keskus minna.k.bogdanoff@jyu.fi
Haapakangas, Eeva-Leena Projektitutkija Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053731
Ag C519.2 eeva-leena.e-l.haapakangas@jyu.fi
Halonen, Mia Yliopistotutkija Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053002
Ag C518.2 mia.m.halonen@jyu.fi
Halttunen, Mika Sovellussuunnittelija Soveltavan kielentutkimuksen keskus mika.halttunen@jyu.fi
Hirvelä, Tuija Projektitutkija Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053022
Ag C534.1 tuija.hirvela@jyu.fi
Huhta, Ari Professori Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053014
Ag C515.2 ari.huhta@jyu.fi
Härmälä, Marita Tutkija Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408054478
Ag C533.4 marita.harmala@jyu.fi
Jaatinen, Jere Tutkimusavustaja Soveltavan kielentutkimuksen keskus jere.p.jaatinen@jyu.fi
Kangasvieri, Teija Tutkimuskoordinaattori Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053017
Ag C517.2 teija.kangasvieri@jyu.fi
Karjalainen, Reeta Tutkimusavustaja Soveltavan kielentutkimuksen keskus reeta.a.karjalainen@student.jyu.fi
Kyckling, Erja Tutkimusavustaja Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408055052
Ag C517.2 erja.p.kyckling@jyu.fi
Laihonen, Petteri Akatemiatutkija Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053838
Ag C516.2 petteri.laihonen@jyu.fi
Lampinen, Sinikka Osastosihteeri Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053000
Ag C519.2 sinikka.lampinen@jyu.fi
Lappalainen, Maija Suunnittelija Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053020
Ag C519.2 maija.j.lappalainen@jyu.fi
Maijanen, Ari Suunnittelija Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053006
Ag C531.3 ari.o.maijanen@jyu.fi
Malinen, Niina Projektitutkija Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053099
Ag C532.3 niina.e.malinen@jyu.fi
Maunumäki, Terhi Tutkimusavustaja Soveltavan kielentutkimuksen keskus terhi.t.maunumaki@student.jyu.fi
Mustonen, Tiina Projektisihteeri Soveltavan kielentutkimuksen keskus tiina.m.mustonen@student.jyu.fi
Neittaanmäki, Reeta Projektitutkija Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053007
Ag C534.2 reeta.m.neittaanmaki@jyu.fi
Nerg, Minna Projektisihteeri Soveltavan kielentutkimuksen keskus minna.m.nerg@jyu.fi
Nieminen, Lea Tutkimuskoordinaattori Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053001
Ag B422.2 lea.s.m.nieminen@jyu.fi
Nikula-Jäntti, Tarja Professori Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358405565877
Ag C519.4 tarja.nikula@jyu.fi
Ohranen, Sari Projektitutkija Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358400616546
Ag C531.2 sari.ohranen@jyu.fi
Peltoniemi, Annika Projektitutkija Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408055099
annika.h.peltoniemi@jyu.fi
Pöyhönen, Sari Professori Soveltavan kielentutkimuksen keskus Ag C518.3 sari.h.poyhonen@jyu.fi
Raad Salih, Harith Tutkimusavustaja Soveltavan kielentutkimuksen keskus haraadsa@jyu.fi
Rahikainen, Samuel Projektitutkija Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408055024
Ag C353.2 samuel.m.rahikainen@jyu.fi
Richardson, Ulla Professori Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358400247398
Ag B421.2 ulla.a.richardson@jyu.fi