Ajankohtaista

Rajaa hakua:

Jos yhteystiedoissa on virhe, ole hyvä ja lähetä korjauspyyntö yhteystietojen muutoslomakkeella.

Hakutulokset

27 kohdetta vastaa hakuasi.
Nimi Nimike Organisaatio Puhelin Lyhytnumero Huone Sähköpostiosoite
Ahola, Sari Tutkimuskoordinaattori Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053009
3533
AgC 532.3 sari.ahola@jyu.fi
Ahtonen, Suci Rahayuningsih Toimistosihteeri Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053003
3525
AgC 532.2 suci.ahtonen@jyu.fi
Halonen, Mia Tutkija Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053002
3524
AgC 518.2 mia.m.halonen@jyu.fi
Hirvelä, Tuija Projektitutkija Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053022
3548
AgC 534.1 tuija.hirvela@jyu.fi
Huhta, Ari Professori Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053014
3539
AgC 517.3 ari.huhta@jyu.fi
Härmälä, Marita Tutkija Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408054478
4478
AgC 533.4 marita.harmala@jyu.fi
Kangasvieri, Teija Tutkimuskoordinaattori Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053017
3543
AgC 517.2 teija.kangasvieri@jyu.fi
Laihonen, Petteri Tutkijatohtori Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053838
5084
AgC 516.2 petteri.laihonen@jyu.fi
Lammervo, Tiina Tutkimuskoordinaattori Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408054479
4479
tiina.lammervo@jyu.fi
Lampinen, Sinikka Osastosihteeri Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053000
3520
AgC 519.2 sinikka.lampinen@jyu.fi
Lappalainen, Maija Suunnittelija Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053020
3546
AgC 519.2 maija.j.lappalainen@jyu.fi
Löytynoja, Heidi Projektitutkija Soveltavan kielentutkimuksen keskus heidi.k.loytynoja@jyu.fi
Maijanen, Ari Suunnittelija Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053006
3529
AgC 531.3 ari.maijanen@campus.jyu.fi
Malinen, Niina Tutkimusavustaja Soveltavan kielentutkimuksen keskus AgC 532.2 niina.e.malinen@student.jyu.fi
Neittaanmäki, Reeta Projektitutkija Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053007
3530
AgC 534.2 reeta.m.neittaanmaki@jyu.fi
Nikula, Tarja Professori Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358405565877
3522
AgC 519.4 tarja.nikula@jyu.fi
Ohranen, Sari Projektitutkija Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358400616546
5291
AgC 535.2 sari.ohranen@jyu.fi
Parkkonen, Heikki Sovellussuunnittelija Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408054724
3724
AgC 531.2 heikki.a.parkkonen@jyu.fi
Pöyhönen, Sari Professori Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358400248057
3535
AgC 518.3 sari.h.poyhonen@jyu.fi
Saarinen, Taina Yliopistotutkija Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358400247970
3532
AgC 519.3 taina.m.saarinen@jyu.fi
Salo, Sirkka-Leena Osastosihteeri Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053008
+358505919322
3531
AgC 533.2 sirkka-leena.salo@jyu.fi
Sivunen, Nina Projektitutkija Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408054954
3954
AgC 531.2 nina.j.sivunen@jyu.fi
Szabo, Tamas Yliopistotutkija Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408054644
4644
AgC 516.2 tamas.p.szabo@jyu.fi
Tossavainen, Henna Projektitutkija Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053005
3527
AgC 533.3 henna.tossavainen@jyu.fi
Vaarala, Heidi Yliopistotutkija Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053172
3740
AgC 516.3 heidi.vaarala@jyu.fi
Yleiset kielitutkinnot Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053008
+358142603531
3531
AgC 533.2 yki-info@jyu.fi
Ylönen, Sabine Erikoistutkija Soveltavan kielentutkimuksen keskus +358408053010
3534
AgC 515.3 sabine.ylonen@jyu.fi