University of Jyväskylä

Restrict search:

Please use this form to send any corrections regarding the contact details.

Search results

264 items matching your criteria.
Name Title Organization Phone Short number Room Email
Ahlskog, Markus Professori Fysiikan laitos +358408054056
2403
YNC 235 markus.e.ahlskog@jyu.fi
Aho, Vesa Pekka Tohtorikoulutettava Fysiikan laitos +358408053938
4161
YAB 212.1 vesa.p.aho@jyu.fi
Ainejärjestö Ynnä ry, Fysiikan laitos +358408054549
4549
MaD 241
Alanne, Tommi Tohtorikoulutettava Fysiikan laitos tommi.alanne@jyu.fi
Alaraudanjoki, Jarno Laboratorioinsinööri Fysiikan laitos +358408054057
2367
YFL 125 jarno.s.alaraudanjoki@jyu.fi
Alho, Timo Tutkijatohtori Fysiikan laitos timo.s.alho@jyu.fi
Apaja, Vesa Yliopistotutkija Fysiikan laitos +358408054059
4718
YNC 213 vesa.apaja@jyu.fi
Ari, Ville Tutkimusavustaja Fysiikan laitos ville.p.ari@student.jyu.fi
Arjoranta, Juho Harjoittelija Fysiikan laitos juho.v.arjoranta@jyu.fi
Arstila, Kai Yliopistotutkija Fysiikan laitos +358408054749
4449
YFL 250 kai.arstila@jyu.fi
Arutyunov, Konstantin Yliassistentti Fysiikan laitos +358408054061
5373
YNC 223.2 konstantin.yu.arutyunov@jyu.fi
Auranen, Kalle Tohtorikoulutettava Fysiikan laitos +358408054111
2355
YS 116 kalle.auranen@jyu.fi
Baieva, Svitlana Tohtorikoulutettava Fysiikan laitos +358408054447
4723
YNC 253 svitlana.v.baieva@jyu.fi
Bennaceur, Karim Yliopistotutkija Fysiikan laitos karim.b.bennaceur@jyu.fi
Blå, Anna-Liisa Toimistosihteeri Fysiikan laitos +358408054063
2352
YFL 238 anna-liisa.bla@phys.jyu.fi
Bosser, Alexandre Tohtorikoulutettava Fysiikan laitos +358440999953
alexandre.l.bosser@jyu.fi
Chang, Beomsu Tohtorikoulutettava Fysiikan laitos +358408054064
2390
YFL 347 beomsu.chang@jyu.fi
Chaudhuri, Saumyadip Tutkijatohtori Fysiikan laitos +358408054441
4720
YNC 221 saumyadip.s.chaudhuri@jyu.fi
Dobaczewski, Jacek Tutkimusprofessori Fysiikan laitos +358504414026
2394
YFL 214 jacek.j.dobaczewski@jyu.fi
Ekman, Axel Tohtorikoulutettava Fysiikan laitos +358408054058
2458
YFL 353 axel.ekman@jyu.fi
Elektronimikroskooppi Fysiikan laitos +358408054363
5312
YFL 144a
Eronen, Tommi Yliopistotutkija Fysiikan laitos tommi.eronen@jyu.fi
Eränen, Olli Projektipäällikkö Fysiikan laitos +358405583594
olli.eranen@jyu.fi
Eskola, Kari Professori Fysiikan laitos +358408054066
2377
YFL 207 kari.eskola@jyu.fi
Foadi, Roshan Tutkijatohtori Fysiikan laitos rofoadi@jyu.fi
Gao, Yuan Tohtorikoulutettava Fysiikan laitos +358408054067
2369
YFL 308 yuan.y.gao@student.jyu.fi
Geng, Zhuoran Tohtorikoulutettava Fysiikan laitos zhuoran.z.geng@student.jyu.fi
Gomes da Rocha, Claudia Tutkijatohtori Fysiikan laitos +358408054444
2502
YNC 241 claudia.c.gomes-darocha@phys.jyu.fi
Gorelov, Dmitry Tohtorikoulutettava Fysiikan laitos +358408054111
2355
YS 116 dmitry.a.gorelov@jyu.fi
Graduhuone Fysiikan laitos +358408054439
4744
YNC 032