University of Jyväskylä

Restrict search:

Please use this form to send any corrections regarding the contact details.

Search results

262 items matching your criteria.
Name Title Organization Phone Short number Room Email
Agasti, Souvik Tohtorikoulutettava Fysiikan laitos +358408054448
4724
YNC 254 souvik.s.agasti@jyu.fi
Ahlskog, Markus Professori Fysiikan laitos +358408054056
2403
YNC 235 markus.e.ahlskog@jyu.fi
Aho, Vesa Pekka Tohtorikoulutettava Fysiikan laitos +358408053938
4161
YA B212.1 vesa.p.aho@jyu.fi
Ainejärjestö Ynnä ry, Fysiikan laitos +358408054549
4549
MaD 241
Alaraudanjoki, Jarno Laboratorioinsinööri Fysiikan laitos +358408054112
2389
YFL 152 jarno.s.alaraudanjoki@jyu.fi
Almosly, Wafa Tohtorikoulutettava Fysiikan laitos wafa.w.almosly@student.jyu.fi
Apaja, Vesa Yliopistotutkija Fysiikan laitos +358408054059
4718
YNC 212 vesa.apaja@jyu.fi
Ari, Ville Tutkimusavustaja Fysiikan laitos ville.p.ari@student.jyu.fi
Arstila, Kai Yliopistotutkija Fysiikan laitos +358408054749
4449
YFL 213 kai.arstila@jyu.fi
Badran, Hussam Tohtorikoulutettava Fysiikan laitos +358408054117
2440
YFL 151 hussam.h.badran@jyu.fi
Baieva, Svitlana Tutkijatohtori Fysiikan laitos svitlana.v.baieva@jyu.fi
Boguslavski, Kirill Tutkijatohtori Fysiikan laitos kirill.boguslavski@jyu.fi
Boman, Sanna Amanuenssi Fysiikan laitos +358408054853
4853
YFL 218 sanna.m.boman@jyu.fi
Borovsky, Jan Tohtorikoulutettava Fysiikan laitos jan.j.borovsky@student.jyu.fi
Bosser, Alexandre Tohtorikoulutettava Fysiikan laitos +358440999953
YFL 128 alexandre.l.bosser@jyu.fi
Calverley, Tom Tohtorikoulutettava Fysiikan laitos tom.1.calverley@student.jyu.fi
Canete, Laetitia Tohtorikoulutettava Fysiikan laitos laetitia.l.canete@student.jyu.fi
Cort Barrada, Luis Tohtorikoulutettava Fysiikan laitos +358408054450
4726
YNC 256 luis.l.cort-barrada@jyu.fi
Cox, Daniel Tutkijatohtori Fysiikan laitos daniel.m.cox@jyu.fi
Djorwe, Philippe Tutkijatohtori Fysiikan laitos +358408054441
4720
YNC 221 philippe.p.djorwe@jyu.fi
Dobaczewski, Jacek Tutkimusprofessori Fysiikan laitos +358504414026
2394
YFL 214 jacek.j.dobaczewski@jyu.fi
Ducloue, Bertrand Tutkijatohtori Fysiikan laitos +358408054073
2364
YFL 311 bertrand.b.ducloue@jyu.fi
Elektronimikroskooppi Fysiikan laitos +358408054363
5312
YFL 144a
Eronen, Tommi Akatemiatutkija Fysiikan laitos +358408054257
4257
YFL 112 tommi.eronen@jyu.fi
Eskola, Kari Professori Fysiikan laitos +358408054066
2377
YFL 207 kari.eskola@jyu.fi
Geldhof, Sarina Tohtorikoulutettava Fysiikan laitos sarina.m.geldhof@jyu.fi
Geng, Zhuoran Tohtorikoulutettava Fysiikan laitos +358408054441
4720
YNC 221 zhuoran.z.geng@student.jyu.fi
Graduhuone Fysiikan laitos +358408054439
4744
YNC 032
Grahn, Tuomas Yliopistonlehtori Fysiikan laitos +358408054516
4516
YFL 212 tuomas.grahn@jyu.fi
Greenlees, Paul Professori Fysiikan laitos +358408054069
2372
YFL 215 paul.greenlees@jyu.fi