University of Jyväskylä

Restrict search:

Please use this form to send any corrections regarding the contact details.

Search results

279 items matching your criteria.
Name Title Organization Phone Short number Room Email
Ahlskog, Markus Professori Fysiikan laitos +358408054056
2403
YNC 235 markus.e.ahlskog@jyu.fi
Aho, Vesa Pekka Tohtorikoulutettava Fysiikan laitos +358408053938
4161
YAB 212.1 vesa.p.aho@jyu.fi
Ainejärjestö Ynnä ry, Fysiikan laitos +358408054549
4549
MaD 241
Alaraudanjoki, Jarno Laboratorioinsinööri Fysiikan laitos +358408054112
2389
YFL 152 jarno.s.alaraudanjoki@jyu.fi
Apaja, Vesa Yliopistotutkija Fysiikan laitos +358408054059
4718
YNC 212 vesa.apaja@jyu.fi
Ari, Ville Tutkimusavustaja Fysiikan laitos ville.p.ari@student.jyu.fi
Arjoranta, Juho Tohtorikoulutettava Fysiikan laitos +358442083598
juho.arjoranta@jyu.fi
Arstila, Kai Yliopistotutkija Fysiikan laitos +358408054749
4449
YFL 213 kai.arstila@jyu.fi
Auranen, Kalle Tohtorikoulutettava Fysiikan laitos +358408054111
2355
YS 116 kalle.auranen@jyu.fi
Badran, Hussam Tohtorikoulutettava Fysiikan laitos +358408054117
2440
YFL 151 hussam.h.badran@jyu.fi
Baieva, Svitlana Tohtorikoulutettava Fysiikan laitos +358408054447
4723
YNC 253 svitlana.v.baieva@jyu.fi
Bennaceur, Karim Yliopistotutkija Fysiikan laitos +358408054101
2382
YFL 250 karim.b.bennaceur@jyu.fi
Blå, Anna-Liisa Toimistosihteeri Fysiikan laitos +358408054063
2352
YFL 238 anna-liisa.a-l.bla@jyu.fi
Boman, Sanna Amanuenssi Fysiikan laitos +358408054853
4853
YFL 238 sanna.m.boman@jyu.fi
Bosser, Alexandre Tohtorikoulutettava Fysiikan laitos +358440999953
YFL 128 alexandre.l.bosser@jyu.fi
Chang, Beomsu Tohtorikoulutettava Fysiikan laitos +358408054064
2390
YFL 347 beomsu.chang@jyu.fi
Cort Barrada, Luis Tohtorikoulutettava Fysiikan laitos +358408054450
4726
YNC 256 luis.l.cort-barrada@jyu.fi
Cox, Daniel Tutkijatohtori Fysiikan laitos daniel.m.cox@jyu.fi
Di Chiara, Stefano Tutkijatohtori Fysiikan laitos stefano.s.dichiara@jyu.fi
Dobaczewski, Jacek Tutkimusprofessori Fysiikan laitos +358504414026
2394
YFL 214 jacek.j.dobaczewski@jyu.fi
Ducloue, Bertrand Tutkijatohtori Fysiikan laitos +358408054073
2364
YFL 311 bertrand.b.ducloue@jyu.fi
Ekman, Axel Tohtorikoulutettava Fysiikan laitos +358408054058
2458
YFL 353 axel.ekman@jyu.fi
Elektronimikroskooppi Fysiikan laitos +358408054363
5312
YFL 144a
Eronen, Tommi Yliopistotutkija Fysiikan laitos +358408054079
2456
YFL 112 tommi.eronen@jyu.fi
Eränen, Olli Projektipäällikkö Fysiikan laitos +358405583594
olli.eranen@jyu.fi
Eskola, Kari Professori Fysiikan laitos +358408054066
2377
YFL 207 kari.eskola@jyu.fi
Gao, Yuan Tohtorikoulutettava Fysiikan laitos +358408054067
2369
YFL 308 yuan.y.gao@student.jyu.fi
Geng, Zhuoran Tohtorikoulutettava Fysiikan laitos zhuoran.z.geng@student.jyu.fi
Gomes da Rocha, Claudia Tutkijatohtori Fysiikan laitos +358408054444
2502
YNC 241 claudia.c.gomes-darocha@jyu.fi
Gorelov, Dmitry Tohtorikoulutettava Fysiikan laitos +358408054111
2355
YS 116 dmitry.a.gorelov@jyu.fi