26.06.2018

Jyväskylän yliopiston alumnit JYKYS ry:n johtokunta

Puheenjohtaja, kanslianeuvos Juhani Lillberg
puh. 0400 690 709
juhani@lillberg.com

Varapuheenjohtaja, Erkki Kangasniemi
puh. 050 569 3384
erkki.kangasniemi1@saunalahti.fi 

Sihteeri, Marita Jokinen
puh. 041 507 2528
marita.jokinen@jyu.fi 

Muut jäsenet

Maija-Liisa Hirvi
puh. 050 551 2147
maija-liisa.hirvi@kolumbus.fi

Heli Mäki
puh. 050 361 0979
heli.m.maki@jyu.fi

Lauri Laakso
puh. 050 305 9369
lauri.laakso@jyu.fi

Matti Leino
puh. 045 318 0808
matti.e.leino@jyu.fi

Paula Sajavaara
puh. 050 351 5289
paula.sajavaara@jyu.fi 

Pälvi Teppo
puh. (014) 610 645 (vastaaja), 050 064 4960
palvi.teppo@jyu.fi 

Hannu Tervo
puh. 040 576 7847
hannu.t.tervo@jyu.fi

Pirjo Vuorinen
puh. 040 550 6099
pirjo.vuorinen@jyu.fi