Tohtorikoulutettavat

# Nimi Nimike Oppiaine Sähköposti
A Ahokas (Jenni) Riikka Tohtorikoulutettava / Doctoral student Musiikkikasvatus / Music Education ahoriik@jyu.fi
Ala-Hakula Riikka Tohtorikoulutettava / Doctoral student Kirjallisuus / Literature
Aura Laura Katriina Tohtorikoulutettava / Doctoral Student Taidekasvatus / Art Education laura.k.aura@student.jyu.fi
Auvinen Elisa Tohtorikoulutettava / Doctoral student Kirjoittaminen / Creative Writing elisa.auvinen@gmail.com
B Brabant Olivier Tohtorikoulutettava / Doctoral Student Musiikkiterapia / Music Therapy olivier.brabant@jyu.fi
Bukarev Mark Tohtorikoulutettava / Doctoral Student Taidekasvatus / Art Education mabukare@student.jyu.fi
C Campbell Elsa Tohtorikoulutettava / Doctoral Student Musiikkiterapia / Music Therapy elsa.a.campbell@student.jyu.fi
Carlson Emily Tohtorikoulutettava / Doctoral Student Musiikkitiede / Musicology emily.carlson@jyu.fi
Condon Shawn Tohtorikoulutettava / Doctoral Student Musiikkikasvatus / Music education
E Ek Anna-Kaisa Tohtorikoulutettava / Doctoral Student Taidekasvatus / Art Education
Erra Satu Tohtorikoulutettava / Doctoral Student Kirjoittaminen / Creative Writing satu.erra@gmail.com
H Hannula Leena Tohtorikoulutettava / Doctoral Student Museologia / Museology leena.hannula@siff.fi
Honkonen Jyrki Tohtorikoulutettava (väit.) / Doctoral student (Ph.D.) musiikkitiede
J Jomppanen Arja Tohtorikoulutettava / Doctoral Student Museologia / Museology arjajomppanen@gmail.com
Järvinen Suvi Tohtorikoulutettava / Doctoral student Kirjallisuus / Literature suvi.e.jarvinen@jyu.fi
K Kallionpää Outi Tohtorikoulutettava (väit.) / Doctoral Student (Ph.D.) Kirjoittaminen / Creative Writing outi.j.kallionpaa@student.jyu.fi
Kalmanlehto Johan Tohtorikoulutettava / Doctoral Student Taidekasvatus / Art Education johan.kalmanlehto@jyu.fi
Karjula Emilia Tohtorikoulutettava / Doctoral Student Kirjoittaminen / Creative Writing emilia.k.karjula@student.jyu.fi
Kerttula Tero Tohtorikoulutettava / Doctoral Student Nykykulttuurin tutkimus / Contemporary Culture
Kilpiö Juha-Pekka Tohtorikoulutettava / Doctoral student Kirjallisuus / Literature juha-pekka.j-p.kilpio@student.jyu.fi
Korhonen Ahti Tohtorikoulutettava / Doctoral student Digitaalinen kulttuuri / Digital Culture ahti.p.korhonen@gmail.com
Kosonen Heidi Tohtorikoulutettava / Doctoral Student Taidehistoria / Art History heidi.s.kosonen@jyu.fi
Kovanen Timo Tohtorikoulutettava / Doctoral Student timo.kovanen@gmail.com
Kukkonen Tiina Tohtorikoulutettava / Doctoral student Kirjallisuus / Literature tkukkon@student.jyu.fi
Kusmidrowicz-Krol Anna Tohtorikoulutettava / Doctoral student Digitaalinen kulttuuri / Digital Culture
Kuusela Jukka Tohtorikoulutettava / Doctoral student Musiikkiterapia / Music Therapy jukka.p.kuusela@student.jyu.fi
L Lahdelma Imre Tohtorikoulutettava (väit.) / Doctoral Student (Ph.D.) Musiikkitiede / Musicology imre.lahdelma@gmail.com
Lahdenperä Linda Tohtorikoulutettava / Doctoral Student Nykykulttuurin tutkimus / Contemporary Culture lilian.lahdenpera@gmail.com
Lahti Vesa Tohtorikoulutettava / Doctoral Student Kirjoittaminen / Creative Writing vesa.m.lahti@student.jyu.fi
Lappalainen Tarja Tohtorikoulutettava / Doctoral Student Kirjoittaminen / Creative Writing tarja.lappalainen@luukku.com
Letulė Nerdinga Tohtorikoulutettava / Doctoral Student Musiikkiterapia / Music Therapy nerdinga@gmail.com
Lipponen Auli Tohtorikoulutettava / Doctoral students Musiikkiterapia / Music Therapy
Loimusalo Nina Tohtorikoulutettava / Doctoral Student Musiikkitiede / Musicology nina.j.loimusalo@student.jyu.fi
M Maksimainen Johanna Tohtorikoulutettava / Doctoral Student Taidehistoria / Art History johanna.maksimainen@jyu.fi
Malmisalo-Lensu Anne-Maija Tohtorikoulutettava / Doctoral Student Taidehistoria / Art History annmalm@student.jyu.fi
Mendoza Garay Juan Ignacio Tohtorikoulutettava / Doctoral Student Music, Mind & Technology juigmend@student.jyu.fi
N Naski Annika Tohto­ri­kou­lu­tet­ta­va / Doc­to­ral Stu­dent Kirjoittaminen / Creative writing
O Ollikainen Minttu Tohtorikoulutettava / Doctoral student Kirjallisuus / Literature minttu.e.a.ollikainen@student.jyu.fi
P Pasanen Tero Tohtorikoulutettava / Doctoral student Digitaalinen kulttuuri / Digital Culture
Piilola Tiina Tohtorikoulutettava (väit.) / Doctoral student (Ph.D.) Kirjallisuus / Literature tiina.a.piilola@jyu.fi
Pääjärvi Maaria Tohtorikoulutettava / Doctoral Student Kirjoittaminen / Creative Writing maaria.n.paajarvi@student.jyu.fi
R Radosevic Ljiljana Tohtorikoulutettava / Doctoral Student Nykykulttuurin tutkimus / Contemporary Culture ljiljana.radosevic@jyu.fi
Rautiainen Anne Mari Tohtorikoulutettava / Doctoral Student Kirjoittaminen / Creative Writing annemari.rautiainen@jyu.fi
Reingold Ines Tohtorikoulutettava / Doctoral Student Musiikkitiede / Musicology ines.reingold@jyu.fi
Rimpilä Ilona Tohtorikoulutettava / Doctoral Student Musiikkitiede / Musicology ilona.a.a.rimpila@student.jyu.fi
Rohas Eeva-Kaisa Tohtorikoulutettava / Doctoral Student Nykykulttuurin tutkimus / Contemporary Culture
Ruotsalainen Maria Tohtorikoulutettava / Doctoral student Digitaalinen kulttuuri / Digital Culture
S Salokivi Maija Tohtorikoulutettava / Doctoral Student Musiikkiterapia / Music Therapy
Schäfer Katharina Tohtorikoulutettava / Doctoral Student Musiikkitiede / Musicology katharina.schafer@jyu.fi
Siikilä Minna Tohtorikoulutettava / Doctoral Student Nykykulttuurin tutkimus / Contemporary Culture minna.siikila@gmail.com
Sipola Olga Tohtorikoulutettava (väit.) / Doctoral Student (Ph.D) Taidehistoria / Art History
Szarvas Melinda Tohtorikoulutettava / Doctoral student Hungarologia / Hungarology
T Takala Päivi Tohtorikoulutettava / Doctoral Student Taidekasvatus / Art Education loviisa.p.e.takala@jyu.fi
Talaskivi Katri Tohtorikoulutettava / Doctoral student Kirjallisuus / Literature katri.a.talaskivi@student.jyu.fi
Tanhuanpää Ari Tohtorikoulutettava (väit.) / Doctoral Student (Ph.D.) Taidehistoria / Art History ari.tanhuanpaa@kansallisgalleria.fi
Tapionlinna Matti Tohtorikoulutettava / Doctoral Student Kirjoittaminen / Creative Writing
Tavares Filho Sergio Tohtorikoulutettava / Doctoral student Digitaalinen kulttuuri / Digital Culture
Timberg Pia Tohtorikoulutettava / Doctoral Student Taidehistoria / Art History pia.timberg75@gmail.com
Turunen Johanna Tohtorikoulutettava / Doctoral Student Nykykulttuurin tutkimus / Contemporary culture johanna.k.turunen@jyu.fi
Tuukkanen Johanna Tohtorikoulutettava / Doctoral Student Taidekasvatus / Art Education johanna@tuukkanen.net
V Vallittu Marjo Tohtorikoulutettava / Doctoral student Kirjallisuus / Literature marjo.vallittu@jyu.fi
Varis Essi Tohtorikoulutettava / Doctoral student Kirjallisuus / Literature essi.e.varis@student.jyu.fi
Välisalo Tanja Tohtorikoulutettava / Doctoral Student Nykykulttuurin tutkimus / Contemporary Culture tanja.valisalo@jyu.fi
W Wahlbeck Johanna Tohtorikoulutettava / Doctoral Student Taidekasvatus / Art Education johanna.wahlbeck@gmail.com
Wirilander Heidi Tohtorikoulutettava / Doctoral Student Taidehistoria / Art History heidi.s.i.wirilander@student.jyu.fi
Y Ylinen Kai Tohtorikoulutettava / Doctoral Student Taidehistoria / Art History kai.ylinen@jyu.fi
Ylönen Jani Tohtorikoulutettava / Doctoral student Kirjallisuus / Literature jani.m.ylonen@student.jyu.fi
Ä Äyrämö Sanna-Mari Tohtorikoulutettava (väit.) / Doctoral student (Ph.D.) Digitaalinen kulttuuri / Digital Culture