Yhteystietohaku

Jos yhteystiedoissa on virhe, ole hyvä ja lähetä korjauspyyntö yhteystietojen muutoslomakkeella.

Nimi Nimike Organisaatio Puhelin Sähköposti Huone Postiosoite
Aalto, Susanne Tekninen avustaja Liikuntatieteellinen tiedekunta aalto.susanne@gmail.com
Aartolahti, Eeva Tutkijatohtori Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408053545 eeva.aartolahti@jyu.fi VIV 281 Rautpohjankatu 8
Ahlgren, Anja Tekninen avustaja Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408053850 anja.s.ahlgren@jyu.fi LL 133 Rautpohjankatu 8
Ahonen, Helena Tekninen avustaja Liikuntatieteellinen tiedekunta
Ahtiainen, Juha Yliopistotutkija Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408053740 juha.ahtiainen@jyu.fi LL 217 Rautpohjankatu 8
Anttila, Marjo-Riitta Projektitutkija Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408054648 marjo-riitta.m-r.anttila@jyu.fi VIV 273 Rautpohjankatu 8
Anttilainen, Hanna Tekninen avustaja Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408053805 hanna.l.koskinen@student.jyu.fi LL 185 Rautpohjankatu 8
Asunta, Piritta Projektitutkija Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408054852 piritta.m.asunta@jyu.fi L 358 Keskussairaalantie 4
Avela, Janne Professori Liikuntatieteellinen tiedekunta +358505054654 janne.avela@jyu.fi VIV 230 Rautpohjankatu 8
Becker, Paju Tekninen avustaja Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408054713 paju.m.becker@jyu.fi
Bondarev, Dmytro Tohtorikoulutettava Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408054582 dmitriy.d.bondarev@jyu.fi VIV 152 Rautpohjankatu 8
Bonsdorff von, Jan Projektipäällikkö Liikuntatieteellinen tiedekunta
Bonsdorff von, Mikaela Yliopistotutkija Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408053605 mikaela.vonbonsdorff@jyu.fi VIV 157 Rautpohjankatu 8
Bonsdorff von, Monika Akatemiatutkija Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408054616 monika.bonsdorff@jyu.fi Kärki6 Ab390 Mattilanniemi 6
Bottas, Reijo Yliopistonlehtori Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408054738 reijo.bottas@jyu.fi VIV 255 Rautpohjankatu 8
Chasandra, Mary Yliopistotutkija Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408053979 maria.m.chasandra@jyu.fi L 358.2 Keskussairaalantie 4
Cheng, Shulin Professori Liikuntatieteellinen tiedekunta +358405580209 shulin.cheng@jyu.fi LL 128 Rautpohjankatu 8
Cronin, Neil Apulaisprofessori Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408053735 neil.j.cronin@jyu.fi VIV 234 Rautpohjankatu 8
Edgren, Johanna Tutkijatohtori Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408053869 johanna.edgren@jyu.fi
Eronen, Johanna Tutkijatohtori Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408053489 johanna.eronen@jyu.fi VIV 162 Rautpohjankatu 8
Finni, Taija Professori Liikuntatieteellinen tiedekunta +358405566582 taija.m.juutinen@jyu.fi VIV 227 Rautpohjankatu 8
Frederico Valadao, Pedro Tohtorikoulutettava Liikuntatieteellinen tiedekunta +358401459280 pedro.valadao@jyu.fi VIV 223 Rautpohjankatu 8
Fysiologiset mittaukset Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408053749 VIV 122 Rautpohjankatu 8
Gao, Ying Tutkijatohtori Liikuntatieteellinen tiedekunta +358400291968 yigao@jyu.fi LL 177 Rautpohjankatu 8
Haapala, Eero Apurahatutkija Liikuntatieteellinen tiedekunta eero.a.haapala@jyu.fi LL 185 Rautpohjankatu 8
Haapala, Eero Tutkijatohtori Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408054210 eero.a.haapala@jyu.fi VIV 247 Rautpohjankatu 8
Hakala, Marjaana Harjoittelija Liikuntatieteellinen tiedekunta marjaana.t.hakala@student.jyu.fi LL 219 Rautpohjankatu 8
Hakala, Pirjo Tekninen avustaja Liikuntatieteellinen tiedekunta +358406823143 pirjo.k.hakala@student.jyu.fi VIV 277 Rautpohjankatu 8
Hakkarainen, Anni Hankekoordinaattori Liikuntatieteellinen tiedekunta +358407773103 anni.s.j.hakkarainen@jyu.fi Kidekuja 2
Harmainen, Valtteri Kehittämispäällikkö Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408054282 valtteri.harmainen@jyu.fi VIV 256 Rautpohjankatu 8
Hasanen, Elina Tekninen avustaja Liikuntatieteellinen tiedekunta elina.hasanen@jyu.fi L 366 Keskussairaalantie 4
Hegyi, András Tohtorikoulutettava Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408054398 andras.a.hegyi@jyu.fi LL 177 Rautpohjankatu 8
Heikinaro-Johansson, Pilvikki Professori Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408053943 pilvikki.heikinaro-johansson@jyu.fi L 345.1 Keskussairaalantie 4
Heikkinen, Eino Professori emeritus Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408214481 eino.heikkinen@jyu.fi
Heikkinen, Teemu Laboratorioinsinööri Liikuntatieteellinen tiedekunta +358407776534 teemu.heikkinen@jyu.fi Kidekuja 2
Heinonen, Ari Professori, Dekaani Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408053551 ari.o.heinonen@jyu.fi L 322 Keskussairaalantie 4
Hentilä, Jaakko Tohtorikoulutettava Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408054947 jaakko.j.hentila@jyu.fi VIV 226 Rautpohjankatu 8
Hentilä, Sini Tekninen avustaja Liikuntatieteellinen tiedekunta sini.s.h.hentila@student.jyu.fi
Herva, Heikki Hallintopäällikkö Liikuntatieteellinen tiedekunta +358504432400 heikki.herva@jyu.fi L 321.1 Keskussairaalantie 4
Hienonen, Juho Tekninen avustaja Liikuntatieteellinen tiedekunta juho.o.hienonen@student.jyu.fi
Hietavala, Enni-Maria Tutkijatohtori Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408054733 enni.hietavala@jyu.fi VIV 223 Rautpohjankatu 8
Hintikka, Jukka Laboratoriomestari Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408055162 jukka.e.hintikka@student.jyu.fi VIV 119 Rautpohjankatu 8
Hirvensalo, Mirja Professori, Varadekaani Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408053944 mirja.hirvensalo@jyu.fi VIV 278 Rautpohjankatu 8
Hirvonen, Minna Tekninen avustaja Liikuntatieteellinen tiedekunta minna.l.hirvonen@student.jyu.fi
Holmberg, Kasperi Tekninen avustaja Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408055181 kasperi.l.holmberg@student.jyu.fi
Huhtanen, Kerkko Tohtorikoulutettava Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408055072 kerkko.huhtanen@jyu.fi L 358 Keskussairaalantie 4
Huhtiniemi, Mikko Tohtorikoulutettava Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408053945 mikko.huhtiniemi@jyu.fi L 239A Keskussairaalantie 4
Hulmi, Juha Akatemiatutkija Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408053728 juha.j.t.hulmi@jyu.fi VIV 226 Rautpohjankatu 8
Huotari, Pertti Lehtori Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408053946 pertti.huotari@jyu.fi L 238 Keskussairaalantie 4
Huovinen, Terhi Lehtori Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408053947 terhi.huovinen@jyu.fi OPK 101 Keskussairaalantie 2