Yhteystietohaku

Jos yhteystiedoissa on virhe, ole hyvä ja lähetä korjauspyyntö yhteystietojen muutoslomakkeella.

Nimi Tehtävä Organisaatio Puhelin Huone Postiosoite Sähköposti
Aaltonen, Laura Tuntiopettaja Liikuntatieteellinen tiedekunta laura.u.aaltonen@student.jyu.fi
Aartolahti, Eeva Tutkijatohtori Liikuntatieteiden tiedekunta
Liikuntatieteellinen tiedekunta
Liikuntatieteellinen tdk
+358408053545 VIV 162 Rautpohjankatu 8 eeva.m.aartolahti@jyu.fi
Ahlgren, Anja Tekninen avustaja Liikuntatieteiden tiedekunta
Liikuntatieteellinen tiedekunta
Liikuntatieteellinen tdk
+358408053850 LL 133 Rautpohjankatu 8 anja.s.ahlgren@jyu.fi
Ahokas, Essi Tekninen avustaja Liikuntatieteiden tiedekunta
Liikuntatieteellinen tiedekunta
Liikuntatieteellinen tdk
essi.k.ahokas@student.jyu.fi
Ahola, Sirpa Liikuntatieteellinen tiedekunta sirpa.v.ahola@student.jyu.fi
Ahonen, Anton Liikuntatieteellinen tiedekunta anton.e.ahonen@student.jyu.fi
Ahonen, Helena Tekninen avustaja Liikuntatieteiden tiedekunta
Liikuntatieteellinen tiedekunta
Liikuntatieteellinen tdk
hehehaah@jyu.fi
Ahosola, Tomi Tuntiopettaja Liikuntatieteellinen tiedekunta tomi.m.ahosola@student.jyu.fi
Ahtiainen, Juha Yliopistotutkija Liikuntatieteiden tiedekunta
Liikuntatieteellinen tiedekunta
Liikuntatieteellinen tdk
+358408053740 LL 217 Rautpohjankatu 8 juha.ahtiainen@jyu.fi
Alanen, Sakari Tekninen avustaja Liikuntatieteellinen tiedekunta sakari.h.alanen@student.jyu.fi
Alatalo, Aliina Tuntiopettaja Liikuntatieteellinen tiedekunta aliina.m.alatalo@student.jyu.fi
Anttila, Marjo-Riitta Projektitutkija Liikuntatieteiden tiedekunta
Liikuntatieteellinen tiedekunta
Liikuntatieteellinen tdk
+358408054648 VIV 273 Rautpohjankatu 8 marjo-riitta.m-r.anttila@jyu.fi
Anttilainen, Hanna Tekninen avustaja Liikuntatieteiden tiedekunta
Liikuntatieteellinen tiedekunta
Liikuntatieteellinen tdk
hanna.l.koskinen@student.jyu.fi
Asunta, Piritta Tohtorikoulutettava Liikuntatieteiden tiedekunta
Liikuntatieteellinen tiedekunta
Liikuntatieteellinen tdk
+358408054852 L 358 Keskussairaalantie 4 piritta.m.asunta@jyu.fi
Avela, Janne Professori Liikuntatieteiden tiedekunta
Liikuntatieteellinen tiedekunta
Liikuntatieteellinen tdk
+358505054654 VIV 230 Rautpohjankatu 8 janne.avela@jyu.fi
Becker, Paju Tekninen avustaja Liikuntatieteiden tiedekunta
Liikuntatieteellinen tiedekunta
Liikuntatieteellinen tdk
+358408054713 paju.m.becker@student.jyu.fi
Bondarev, Dmitriy Tohtorikoulutettava Liikuntatieteiden tiedekunta
Liikuntatieteellinen tiedekunta
Liikuntatieteellinen tdk
+358408054582 VIV 152 Rautpohjankatu 8 dmitriy.d.bondarev@jyu.fi
Bonsdorff von, Jan Projektipäällikkö Liikuntatieteiden tiedekunta
Liikuntatieteellinen tiedekunta
Liikuntatieteellinen tdk
jbjorn@jyu.fi
Bonsdorff von, Mikaela Yliopistotutkija Liikuntatieteiden tiedekunta
Liikuntatieteellinen tiedekunta
Liikuntatieteellinen tdk
+358408053605 VIV 157 Rautpohjankatu 8 mikaela.vonbonsdorff@jyu.fi
Bonsdorff von, Monika Akatemiatutkija Liikuntatieteiden tiedekunta
Liikuntatieteellinen tiedekunta
Liikuntatieteellinen tdk
+358408054616 Kärki6 Ab390 Mattilanniemi 6 monika.bonsdorff@jyu.fi
Bottas, Reijo Yliopistonlehtori Liikuntatieteiden tiedekunta
Liikuntatieteellinen tiedekunta
Liikuntatieteellinen tdk
+358408054738 VIV 255 Rautpohjankatu 8 reijo.bottas@jyu.fi
Chasandra, Mary Yliopistotutkija Liikuntatieteiden tiedekunta
Liikuntatieteellinen tiedekunta
Liikuntatieteellinen tdk
+358408053979 L 358.2 Keskussairaalantie 4 maria.m.chasandra@jyu.fi
Cheng, Shulin Professori Liikuntatieteiden tiedekunta
Liikuntatieteellinen tiedekunta
Liikuntatieteellinen tdk
+358405580209 LL 128 Rautpohjankatu 8 shulin.cheng@jyu.fi
Cheng, Shumei Projektitutkija Liikuntatieteiden tiedekunta
Liikuntatieteellinen tiedekunta
Liikuntatieteellinen tdk
+358408053548 shumei.s.cheng@jyu.fi
Cronin, Neil Apulaisprofessori Liikuntatieteiden tiedekunta
Liikuntatieteellinen tiedekunta
Liikuntatieteellinen tdk
+358408053735 VIV 234 Rautpohjankatu 8 neil.j.cronin@jyu.fi
Edgren, Johanna Tutkijatohtori Liikuntatieteiden tiedekunta
Liikuntatieteellinen tiedekunta
Liikuntatieteellinen tdk
johanna.edgren@jyu.fi
Eronen, Johanna Tutkijatohtori Liikuntatieteiden tiedekunta
Liikuntatieteellinen tiedekunta
Liikuntatieteellinen tdk
VIV 162 Rautpohjankatu 8 johanna.eronen@jyu.fi
Fachada, Vasco Rui Tohtorikoulutettava Liikuntatieteiden tiedekunta
Liikuntatieteellinen tiedekunta
Liikuntatieteellinen tdk
vasco.r.fachada@student.jyu.fi
Finni, Taija Professori Liikuntatieteellinen tiedekunta +358405566582 VIV 227 Rautpohjankatu 8 taija.m.juutinen@jyu.fi
Forsman, Charlotta Katriine Tuntiopettaja Liikuntatieteellinen tiedekunta charlotta.k.forsman@student.jyu.fi
Frantsi, Roosa Tekninen avustaja Liikuntatieteiden tiedekunta
Liikuntatieteellinen tiedekunta
Liikuntatieteellinen tdk
roosa.m.a.frantsi@student.jyu.fi
Frederico Valadao, Pedro Tohtorikoulutettava Liikuntatieteiden tiedekunta
Liikuntatieteellinen tiedekunta
Liikuntatieteellinen tdk
+358401459280 VIV 223 Rautpohjankatu 8 pedro.valadao@jyu.fi
Fysiologiset mittaukset Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408053749 VIV 122 Rautpohjankatu 8
Gao, Ying Tohtorikoulutettava Liikuntatieteiden tiedekunta
Liikuntatieteellinen tiedekunta
Liikuntatieteellinen tdk
+358400291968 LL 177 Rautpohjankatu 8 yigao@jyu.fi
Gonzalez Vega, Narciso Tutkimuskoordinaattori Liikuntatieteellinen tiedekunta narciso.gonzalez-vega@jyu.fi
Grönholm, Carita Tuntiopettaja Liikuntatieteellinen tiedekunta carita.e.gronholm@student.jyu.fi
Haapala, Eero Apurahatutkija Liikuntatieteellinen tiedekunta LL 185 Rautpohjankatu 8 eero.a.haapala@jyu.fi
Haapala, Eero Tutkijatohtori Liikuntatieteiden tiedekunta
Liikuntatieteellinen tiedekunta
Liikuntatieteellinen tdk
VIV 247 Rautpohjankatu 8 eero.a.haapala@jyu.fi
Haapanen, Saara Liikuntatieteellinen tiedekunta saara.haapanen@jyu.fi
Haavanlammi, Mervi Tuntiopettaja Liikuntatieteellinen tiedekunta mervi.m.haavanlammi@student.jyu.fi
Hagger, Martin Tutkimusprofessori Liikuntatieteiden tiedekunta
Liikuntatieteellinen tiedekunta
Liikuntatieteellinen tdk
+358408054799 L 335 Keskussairaalantie 4 martin.s.hagger@jyu.fi
Hakala, Pirjo Tekninen avustaja Liikuntatieteiden tiedekunta
Liikuntatieteellinen tiedekunta
Liikuntatieteellinen tdk
+358408055005 VIV 277 Rautpohjankatu 8 pirjo.k.hakala@student.jyu.fi
Hakala, Sanna Tekninen avustaja Liikuntatieteellinen tiedekunta sanna.m.h.hakala@jyu.fi
Hakkarainen, Anni Hankekoordinaattori Liikuntatieteiden tiedekunta
Liikuntatieteellinen tiedekunta
Liikuntatieteellinen tdk
+358407773103 Kidekuja 2 anni.s.j.hakkarainen@jyu.fi
Halme, Kasperi Tekninen avustaja Liikuntatieteellinen tiedekunta kasperi.o.halme@student.jyu.fi
Harmaala, Kalle Liikuntatieteellinen tiedekunta kalle.k.harmaala@student.jyu.fi
Hartio, Sonja Tekninen avustaja Liikuntatieteellinen tiedekunta sonja.e.hartio@student.jyu.fi
Hasanen, Elina Projektitutkija Liikuntatieteiden tiedekunta
Liikuntatieteellinen tiedekunta
Liikuntatieteellinen tdk
L 366 Keskussairaalantie 4 elina.hasanen@jyu.fi
Hautasaari, Pekka Tohtorikoulutettava Liikuntatieteiden tiedekunta
Liikuntatieteellinen tiedekunta
Liikuntatieteellinen tdk
+358408054731 LL 222 Rautpohjankatu 8 pekka.t.hautasaari@student.jyu.fi
Havas, Anni Tekninen avustaja Liikuntatieteellinen tiedekunta anni.e.havas@student.jyu.fi