Yhteystietohaku

Jos yhteystiedoissa on virhe, ole hyvä ja lähetä korjauspyyntö yhteystietojen muutoslomakkeella.

Nimi Nimike Organisaatio Puhelin Sähköposti Huone Postiosoite
Aartolahti, Eeva Tutkijatohtori Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408053545 eeva.aartolahti@jyu.fi VIV 281 Rautpohjankatu 8
Ahlgren, Anja Tekninen avustaja Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408053850 anja.s.ahlgren@jyu.fi LL 133 Rautpohjankatu 8
Ahlstedt-Kivelä, Elina Tekninen avustaja Liikuntatieteellinen tiedekunta elina.e.ahlstedt-kivela@jyu.fi
Ahokas, Essi Tekninen avustaja Liikuntatieteellinen tiedekunta essi.k.ahokas@student.jyu.fi
Ahola, Sirpa Liikuntatieteellinen tiedekunta sirpa.v.ahola@student.jyu.fi
Ahonen, Anton Liikuntatieteellinen tiedekunta anton.e.ahonen@student.jyu.fi
Ahonen, Helena Tekninen avustaja Liikuntatieteellinen tiedekunta hehehaah@jyu.fi
Ahosola, Tomi Tuntiopettaja Liikuntatieteellinen tiedekunta tomi.m.ahosola@student.jyu.fi
Ahtiainen, Juha Yliopistotutkija Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408053740 juha.ahtiainen@jyu.fi LL 217 Rautpohjankatu 8
Alanen, Sakari Tekninen avustaja Liikuntatieteellinen tiedekunta sakari.h.alanen@student.jyu.fi
Alatalo, Aliina Tuntiopettaja Liikuntatieteellinen tiedekunta aliina.m.alatalo@student.jyu.fi
Anttila, Marjo-Riitta Projektitutkija Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408054648 marjo-riitta.m-r.anttila@jyu.fi VIV 273 Rautpohjankatu 8
Anttilainen, Hanna Tekninen avustaja Liikuntatieteellinen tiedekunta hanna.l.koskinen@student.jyu.fi
Asunta, Piritta Projektitutkija Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408054852 piritta.m.asunta@jyu.fi L 358 Keskussairaalantie 4
Avela, Janne Professori Liikuntatieteellinen tiedekunta +358505054654 janne.avela@jyu.fi VIV 230 Rautpohjankatu 8
Becker, Paju Tekninen avustaja Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408054713 paju.m.becker@student.jyu.fi
Bondarev, Dmytro Tohtorikoulutettava Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408054582 dmitriy.d.bondarev@jyu.fi VIV 152 Rautpohjankatu 8
Bonsdorff von, Jan Projektipäällikkö Liikuntatieteellinen tiedekunta jbjorn@jyu.fi
Bonsdorff von, Mikaela Yliopistotutkija Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408053605 mikaela.vonbonsdorff@jyu.fi VIV 157 Rautpohjankatu 8
Bonsdorff von, Monika Akatemiatutkija Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408054616 monika.bonsdorff@jyu.fi Kärki6 Ab390 Mattilanniemi 6
Bottas, Reijo Yliopistonlehtori Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408054738 reijo.bottas@jyu.fi VIV 255 Rautpohjankatu 8
Chasandra, Mary Yliopistotutkija Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408053979 maria.m.chasandra@jyu.fi L 358.2 Keskussairaalantie 4
Cheng, Shulin Professori Liikuntatieteellinen tiedekunta +358405580209 shulin.cheng@jyu.fi LL 128 Rautpohjankatu 8
Cheng, Shumei Projektitutkija Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408053548 shumei.s.cheng@jyu.fi
Cronin, Neil Apulaisprofessori Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408053735 neil.j.cronin@jyu.fi VIV 234 Rautpohjankatu 8
Edgren, Johanna Tutkijatohtori Liikuntatieteellinen tiedekunta johanna.edgren@jyu.fi
Eronen, Johanna Tutkijatohtori Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408053489 johanna.eronen@jyu.fi VIV 162 Rautpohjankatu 8
Eskola, Ilmari Tuntiopettaja Liikuntatieteellinen tiedekunta ilmari.t.eskola@student.jyu.fi
Fachada, Vasco Rui Tohtorikoulutettava Liikuntatieteellinen tiedekunta vasco.r.fachada@student.jyu.fi
Fagerlund, Nea Tekninen avustaja Liikuntatieteellinen tiedekunta nea.e.fagerlund@student.jyu.fi
Finni, Taija Professori Liikuntatieteellinen tiedekunta +358405566582 taija.m.juutinen@jyu.fi VIV 227 Rautpohjankatu 8
Forsman, Charlotta Katriine Tuntiopettaja Liikuntatieteellinen tiedekunta charlotta.k.forsman@student.jyu.fi
Frederico Valadao, Pedro Tohtorikoulutettava Liikuntatieteellinen tiedekunta +358401459280 pedro.valadao@jyu.fi VIV 223 Rautpohjankatu 8
Fysiologiset mittaukset Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408053749 VIV 122 Rautpohjankatu 8
Gao, Ying Projektitutkija Liikuntatieteellinen tiedekunta +358400291968 yigao@jyu.fi LL 177 Rautpohjankatu 8
Gonzalez Vega, Narciso Tutkimuskoordinaattori Terveystieteiden(lts) narciso.gonzalez-vega@jyu.fi
Grönholm, Carita Tuntiopettaja Liikuntatieteellinen tiedekunta carita.e.gronholm@student.jyu.fi
Haapala, Eero Apurahatutkija Liikuntatieteellinen tiedekunta eero.a.haapala@jyu.fi LL 185 Rautpohjankatu 8
Haapala, Eero Tutkijatohtori Liikunta- ja terveystieteiden tiedekunta eero.a.haapala@jyu.fi
Haapanen, Saara Liikuntatieteellinen tiedekunta saara.haapanen@jyu.fi
Hagger, Martin Tutkimusprofessori Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408054799 martin.s.hagger@jyu.fi L 335 Keskussairaalantie 4
Hakala, Pirjo Tekninen avustaja Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408055005 pirjo.k.hakala@student.jyu.fi VIV 277 Rautpohjankatu 8
Hakala, Sanna Tekninen avustaja Liikuntatieteellinen tiedekunta sanna.m.h.hakala@jyu.fi
Hakkarainen, Anni Hankekoordinaattori Liikuntatieteellinen tiedekunta +358407773103 anni.s.j.hakkarainen@jyu.fi Kidekuja 2
Halme, Kasperi Tekninen avustaja Liikuntatieteellinen tiedekunta kasperi.o.halme@student.jyu.fi
Hannula, Maija Tutkimusavustaja Liikuntatieteellinen tiedekunta maija.l.hannula@student.jyu.fi
Harmaala, Kalle Liikuntatieteellinen tiedekunta kalle.k.harmaala@student.jyu.fi
Hartio, Sonja Tekninen avustaja Liikuntatieteellinen tiedekunta sonja.e.hartio@student.jyu.fi
Hasanen, Elina Projektitutkija Liikuntakasvatuksen(lts) elina.hasanen@jyu.fi L 366 Keskussairaalantie 4
Hasu, Eveliina Opiskelijalähettiläs Terveystieteiden(lts) eveliina.m.hasu@student.jyu.fi