Yhteystietohaku

Jos yhteystiedoissa on virhe, ole hyvä ja lähetä korjauspyyntö yhteystietojen muutoslomakkeella.

Nimi Nimike Organisaatio Puhelin Sähköposti Huone Postiosoite
Aartolahti, Eeva Tutkijatohtori Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408053545 eeva.aartolahti@jyu.fi VIV 284 Rautpohjankatu 8
Ahlgren, Anja Tekninen avustaja Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408053850 anja.s.ahlgren@jyu.fi LL 133 Rautpohjankatu 8
Ahlstedt-Kivelä, Elina Tekninen avustaja Liikuntatieteellinen tiedekunta elina.e.ahlstedt-kivela@jyu.fi
Ahtiainen, Juha Yliopistotutkija Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408053740 juha.ahtiainen@jyu.fi LL 217 Rautpohjankatu 8
Aira, Tuula Projektitutkija Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408054467 tuula.m.aira@jyu.fi
Anttila, Marjo-Riitta Tohtorikoulutettava Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408054648 marjo-riitta.m-r.anttila@jyu.fi VIV 273 Rautpohjankatu 8
Asunta, Piritta Projektitutkija Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408054852 piritta.m.asunta@jyu.fi L 358 Keskussairaalantie 4
Avela, Janne Professori Liikuntatieteellinen tiedekunta +358505054654 janne.avela@jyu.fi VIV 230 Rautpohjankatu 8
Becker, Paju Tekninen avustaja Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408054713 paju.m.becker@jyu.fi
Berg, Päivi Yliopistotutkija Liikuntatieteellinen tiedekunta paivi.i.berg@jyu.fi
Bondarev, Dmytro Tohtorikoulutettava Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408054582 dmitriy.d.bondarev@jyu.fi VIV 152 Rautpohjankatu 8
Bonsdorff von, Mikaela Yliopistotutkija Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408053605 mikaela.vonbonsdorff@jyu.fi VIV 157 Rautpohjankatu 8
Bottas, Reijo Yliopistonlehtori Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408054738 reijo.bottas@jyu.fi VIV 255 Rautpohjankatu 8
Chasandra, Mary Yliopistotutkija Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408053979 maria.m.chasandra@jyu.fi L 358.2 Keskussairaalantie 4
Cheng, Shulin Professori Liikuntatieteellinen tiedekunta +358405580209 shulin.cheng@jyu.fi LL 128 Rautpohjankatu 8
Cronin, Neil Apulaisprofessori Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408053735 neil.j.cronin@jyu.fi VIV 234 Rautpohjankatu 8
Edgren, Johanna Tutkijatohtori Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408053869 johanna.edgren@jyu.fi
Eronen, Johanna Tutkijatohtori Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408053489 johanna.eronen@jyu.fi VIV 162 Rautpohjankatu 8
Fagerlund, Nea Tekninen avustaja Liikuntatieteellinen tiedekunta nea.e.fagerlund@jyu.fi
Finni, Taija Professori Liikuntatieteellinen tiedekunta +358405566582 taija.m.juutinen@jyu.fi VIV 227 Rautpohjankatu 8
Frederico Valadao, Pedro Tohtorikoulutettava Liikuntatieteellinen tiedekunta +358401459280 pedro.valadao@jyu.fi VIV 223 Rautpohjankatu 8
Fysiologiset mittaukset Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408053749 VIV 122 Rautpohjankatu 8
Gao, Ying Tutkijatohtori Liikuntatieteellinen tiedekunta +358400291968 yigao@jyu.fi LL 177 Rautpohjankatu 8
Haapala, Eero Tutkijatohtori Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408054210 eero.a.haapala@jyu.fi VIV 247 Rautpohjankatu 8
Hagger, Martin Tutkimusprofessori Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408054799 martin.s.hagger@jyu.fi L 335 Keskussairaalantie 4
Hakala, Pirjo Tekninen avustaja Liikuntatieteellinen tiedekunta
Hakkarainen, Anni Projektipäällikkö Liikuntatieteellinen tiedekunta +358407773103 anni.s.j.hakkarainen@jyu.fi Kidekuja 2
Harmainen, Valtteri Kehittämispäällikkö Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408054282 valtteri.harmainen@jyu.fi VIV 256 Rautpohjankatu 8
Hartikainen, Jani Tekninen avustaja Liikuntatieteellinen tiedekunta jani.p.hartikainen@jyu.fi
Hasanen, Elina Projektitutkija Liikuntatieteellinen tiedekunta elina.hasanen@jyu.fi
Hegyi, András Tohtorikoulutettava Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408054398 andras.a.hegyi@jyu.fi LL 177 Rautpohjankatu 8
Heikinaro-Johansson, Pilvikki Professori Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408053943 pilvikki.heikinaro-johansson@jyu.fi L 345.1 Keskussairaalantie 4
Heikkinen, Eino Professori emeritus Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408214481 eino.heikkinen@jyu.fi
Heikkinen, Teemu Laboratorioinsinööri Liikuntatieteellinen tiedekunta +358407776534 teemu.heikkinen@jyu.fi Kidekuja 2
Heinonen, Ari Professori, Dekaani Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408053551 ari.o.heinonen@jyu.fi L 322 Keskussairaalantie 4
Hemmola, Pia-Maria Tuntiopettaja Liikuntatieteellinen tiedekunta
Hentilä, Jaakko Tohtorikoulutettava Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408054947 jaakko.j.hentila@jyu.fi VIV 226 Rautpohjankatu 8
Hentilä, Sini Tekninen avustaja Liikuntatieteellinen tiedekunta sini.s.h.hentila@student.jyu.fi
Herva, Heikki Hallintopäällikkö Liikuntatieteellinen tiedekunta +358504432400 heikki.herva@jyu.fi L 321.1 Keskussairaalantie 4
Hietalahti, Merja Yliopistonopettaja Avoin yliopisto +358406822351 merja.a.hietalahti@jyu.fi RUU B422 Alvar Aallon katu 9
Hietanen, Pauliina Tekninen avustaja Liikuntatieteellinen tiedekunta
Hintikka, Jukka Laboratoriomestari Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408055162 jukka.e.hintikka@jyu.fi VIV 119 Rautpohjankatu 8
Hirvensalo, Mirja Professori, Varadekaani Liikuntatieteellinen tiedekunta mirja.hirvensalo@jyu.fi
Hirvonen, Minna Tekninen avustaja Liikuntatieteellinen tiedekunta
Holmberg, Kasperi Tekninen avustaja Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408055181
Huhtanen, Kerkko Tohtorikoulutettava Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408055072 kerkko.huhtanen@jyu.fi L 358 Keskussairaalantie 4
Huhtiniemi, Mikko Tohtorikoulutettava Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408053945 mikko.huhtiniemi@jyu.fi L 239A Keskussairaalantie 4
Hulmi, Juha Akatemiatutkija Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408053728 juha.hulmi@jyu.fi VIV 226 Rautpohjankatu 8
Huotari, Pertti Lehtori Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408053946 pertti.huotari@jyu.fi L 238 Keskussairaalantie 4
Huovinen, Terhi Lehtori Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408053947 terhi.huovinen@jyu.fi OPK 101 Keskussairaalantie 2