23.10.2018

Fysiikan tenttien valvontavuorot

 

pe 19.10. klo 12 - 14 FYS1  Harjupatana tero  Agasti Souvik
  klo 14 - 16 FYS1 Mastomäki Jaakko  Aikebaier Faluke
         
pe 26.10. klo 12 - 14 FYS1 Heiskanen Samuli  Salvioni Gianluca
  klo 14 - 16 FYS1  Helenius Ari  Cort Barrada Luis
         
  klo 12-14 MaD259 Hiltunen Vesa-Matti  Geldhof Sarina
  klo 14-16 MaD259  Hyrkäs Markku  Söderström Daniel
         
pe 2.11. klo 12 - 14 FYS1  Kansanen Kalle  Ramnath Andrecia
  klo 14 - 16 FYS1  Jokiniemi Lotta  Canete Laetitia
         
pe 16.11. klo 12 - 14 MaD202 Jukkala Henri   Slupecki Maciej
  klo 14 - 16 MaD202 Kaappa Sami   Lüdeke Sascha
         
pe 23.11. FYSYLT klo 12-14 FYS1  Kansanen Kalle  Tann Holly
  klo 14-16 FYS1 Kinnunen Sami  Venkatesan Niyati
         
pe 7.12. klo 12 - 14 MaD202 Saarimäki Oskari Korkos Spyridon
  klo 14 - 16 MaD202 Kuha Mikko   Agasti Souvik
         
pe 14.12. klo 12 - 14 MaD202 Laulumaa Laura   Aikebaier Faluke
  klo 14 - 16 MaD202 Leskinen Juuso   Canete Laetitia
         
  klo 12-14 MaD259 Luoma Minna   Cort Barrada Luis
  klo 14-16 MaD259 Ojala Joonas  Geldhof Sarina
         
ma 17.12. klo 12 - 14 FYS1 Haverinen Tiia  Korkos Spyridon
  klo 14 - 16 FYS1  Manninen Jyrki  Ludeke Sascha
         
pe 11.1.2019 klo 12 - 14 FYS1  Ojajärvi Risto  Marttinen Miha
  klo 14 - 16 FYS1 Löytäinen Topi  Mastomäki Jaakko
         
pe 18.1. klo 12 - 14 FYS1 Paakkinen Petja  Ojajärvi Risto
  klo 14 - 16 FYS1  Peltonen Teemu  Ojala Joonas
         
pe 15.2. FYSYLT klo 12-14 FYS1 Pihlajamäki Antti   Paakkinen Petja
  klo 14-16 FYS1 Pirinen Pekka   Peltonen Teemu
         
pe 22.2. klo 12 - 14 FYS1  Pohjolainen Emmi  Pihlajamäki Antti 
  klo 14 - 16 FYS1 Rahkila Pyry   Pirinen Pekka
         
pe 1.3. klo 12 - 14 FYS1 Rytkönen Heidi   Pohjolainen Emmi
  klo 14 - 16 FYS1  Räisänen Ilmo  Rahkila Pyry
         
pe 8.3. klo 12 - 14 FYS1 Selenius Elli   Ramnath Andrecia
  klo 14 - 16 FYS1 Snellman Thomas   Rytkönen Heidi
         
pe 15.3. klo 12 - 14 FYS1  Vilén Markus  Räisänen Ilmo
  klo 14 - 16 FYS1  Demirci Sami  Saarimäki Oskari
         
pe 5.4. klo 12 - 14 FYS1  Marttinen Miha  Selenius Elli
  klo 14 - 16 FYS1  Hukkanen Marjut  Slupecki Maciej
         
pe 12.4. klo 12 - 14 FYS1  Harjupatana Tero  Snellman Thomas
  klo 14 - 16 FYS1  Haverinen Tiia  Söderström Daniel
         
pe 26.4. klo 12 - 14 FYS1  Heiskanen Samuli  Tann Holly
  klo 14 - 16 FYS1  Helenius Ari  Vilén Markus
         
pe 3.5. klo 12 - 14 FYS1 Hiltunen Vesa-Matti  Demirci Sami
  klo 14 - 16 FYS1  Hyrkäs Markku  Hukkanen Marjut
         
pe 10.5. klo 12 - 14 FYS1  Hyvärinen Juhani   Venkatesan Niyati
  klo 14 - 16 FYS1  Hänninen Henri  Saarimäki Oskari
         
pe 17.5. klo 12-14 FYS1  Jokiniemi Lotta  Dutta Arpan
  klo 14-16 FYS1  Jukkala Henri  George Lowani Zimba
         
pe 31.5. klo 12 - 14 FYS1  Kaappa Sami  Al Ayoubi Lama
  klo 14 - 16 FYS1  Hänninen Henri  Kosonen Sami
         
 (fysiikan valintakoe) klo 10-13 FYS1 Kinnunen Sami, Kuha Mikko  Laulumaa Laura
         
pe 7.6. klo 12 - 14 FYS1  Koskivaara Olli  
  klo 14 - 16 FYS1  Kostensalo Joel  
         
pe 14.6. klo 12 - 14 FYS1  Leskinen Juuso  
  klo 14 - 16 FYS1  Luoma Minna  
         
pe 30.8.2019 klo 12-14 FYS1  Löytäinen Topi  
  klo 14-16 FYS1  Manninen Jyrki