27.09.2017

Opintoneuvojat Bio- ja ympäristötieteiden laitoksella

 

tekijä: Viivi Aumanen — Viimeisin muutos tiistai 09. toukokuuta 2017, 13.52 — Historia
 
Nimike ja nimi Ala Huone Puhelin Sähköposti
Koulutussuunnittelija Tiina Hakanen Opinto-ohjaus- ja neuvonta, opintokokonaisuuksien koonti, tutkintojen valmistelu, AHOT-valmistelu, Hyvis YAC311.1 0408053856 tiina.m.hakanen@jyu.fi
Lehtori Jari Haimi BIO, biologia YAC313.2 0408053861

jari.m.haimi@jyu.fi

Yliopistonlehtori Atte Komonen

EKO, ekologia ja evoluutiobiologia

YAC414.1

0408053894

atte.i.komonen@jyu.fi 

Yliopistonlehtori Juhani Pirhonen WET, akvaattiset tieteet  YAC314.2 0408053867

juhani.pirhonen@jyu.fi

Yliopistonopettaja Jonna Nykky SMB, solu- ja molekyylibiologia YAC223.3 0408053939

jonna.nykky@jyu.fi

Yliopistonopettaja Elisa Vallius YMP, ympäristötiede ja -teknologia YAD217.2 0408053871

elisa.vallius@jyu.fi

Lehtori Timo Marjomäki AMP, Aquatic Masters Program YAC313.1 0504285274

timo.j.marjomaki@jyu.fi

Academy Researcher Lutz Fromhage Ecology and Evolutionary Biology Masters Program YAC415.1 0404834256 lutz.fromhage@jyu.fi
Professori Janne Ihalainen Nanotietieden maisteriohjelma YAB214.2 0400247979

janne.ihalainen@jyu.fi